Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

K. Bromberg – „Raced. Ścigany uczuciem” – Wyd. Helion

Bromberg – „Raced. Ścigany uczuciem” – Wyd. Helion

raced. ścigany uczuciem

Ta część to zwieńczenie całej trylogii Driven o przygodach i perypetiach miłosnych Rylee i Coltona. To spojrzenie z męskiej strony – czyli ze strony Coltona Donovana. Jak sama autorka pisze już na wstępie – ta część została stworzona na prośbę czytelniczek, które bardzo chciały dowiedzieć się co w danych momentach działo się w głowie tego jakże przystojnego mężczyzny, w którym pewnie niejedna czytelniczka zakochała się i wyobrażała go sobie w przeróżny sposób.

To bardzo intrygujące móc wejść do głowy Coltona i dowiedzieć się co tak naprawdę myślał, bo to co mówił i co działo się na zewnątrz pomiędzy nim i Rylee oczywiście doskonale znamy. Sama byłam niezwykle ciekawa, co kryje się pod tą jego maską zimnego i niedostępnego mężczyzny, który nie bawi się w miłość, randki, a poza tym oczywiście ma wygórowane mniemanie o sobie, bo przecież jest wspaniałym i docenianym kierowcą wyścigowym.

Autorka przedstawiła nam tutaj spojrzenie Coltona na pewne sprawy, ale tylko w niektórych – wydawałoby się – decydujących momentach, tj. pierwsze spotkanie z Rylee, czy później decyzja o oświadczynach.

Moim zdaniem, to naprawdę ciekawe móc wcielić się w Donovana. Te z Was, które czytały trzy pierwsze części, na pewno z wielką chęcią, tak samo jak ja, przeczytają również i tę. Ogromnie ucieszyła mnie ta część, to zwieńczenie ich przygód, wiadomo przecież jak człowiek przywiązuje się do swoich ulubionych bohaterów książkowych i to jeszcze do takich, których przygody trwają przez całe trzy tomy. Nie jest tajemnicą, że później z wielką chęcią czyta takie oto zwieńczenie wspaniałej historii.

Polecam ogromnie wszystkim fankom Coltona i Rylee Donovan!

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.