Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Kasie West – „Blisko Ciebie” – Wyd. Feeria Young

Kasie West – „Blisko Ciebie” – Wyd. Feeria Young

blisko ciebie

Autumn od zawsze była lubianą rówieśniczką w szkole, prowadząc życie bardzo popularnej i nie mającej wrogów osoby, dziewczyna nie doświadczyła w swoim istnieniu żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Jak zwykle wspaniale ucząca się córka, matki prawniczki i ojca posiadającego własną firmę.

Tym razem Autumn nie będzie tak łatwo zaprzyjaźnić się z nieznajomym. Jest zimna, śnieg co najmniej po kostki, dziewczyna wraz ze swoją grupką przyjaciół wybierają się w góry do domku, aby pozbyć się dawnych problemów szkolnych i nie tylko. Autumn jedzie tylko ze względu na chłopaka – przyjaciela z dzieciństwa, w którym od ponad roku się kocha, lecz boi się to mu wyznać. Kończąc historyczne referaty w pobliskiej bibliotece, dziewczyna nagle zawraca do łazienki pozostawiając w bagażniku samochodu wszystkie swoje rzeczy.

Nagle gaśnie światło, a zamki się zamykają, aby otworzyć się ponownie za cztery dni. Tylko, że jest mały problem, mianowicie Autumn została w środku całkiem sama, zamknięta. Obecność innych w budynku byłaby sporna, ponieważ dziewczyna nie jest jeszcze świadoma tego, że nie jest tak do końca sama. Wszystko spada nagle na nastolatkę z góry, kiedy  stojąc przy drzwiach napotyka nieznajomego mężczyznę, który na początku schodów trzyma nóż w ręce. W histerii Autumn szybko ucieka do innego pomieszczenia, jednak nawet to jej się nie udaje i mężczyzna dogania ją. Jak wielkim zdziwieniem okazuje się, że tym niebezpiecznym nieznajomym okazuje się chłopak z jej szkoły.

Tylko, że po co nastolatek mający problemy z przeszłości specjalnie zamyka się sam w bibliotece?

Książka, na którą bardzo niecierpliwie czekałam i która szybko pojawiła się w księgarniach. Wcześniejsze książki tej autorki bardzo mi się spodobały i również oczekiwałam od tej  części wielkiej sensacji. Nie zawiodłam się, fabuła była bardzo dobra, opływała w humor, czasami nawet w łzawe momenty. Jednym słowem, książka doskonała.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.