Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Kasie West – „Chłopak z sąsiedztwa” – Wyd. Feeria Young

Kasie West – „Chłopak z sąsiedztwa” – Wyd. Feeria Young

chłopak z sąsiedztwa

Charlie, główna bohaterka, to nastolatka, która od dziecka wychowywana była jak jeden z jej braci. Oprócz niej rodzina składa się właśnie z czterech braci (chociaż jeden tak naprawdę nie jest ich bratem, to po prostu przyjaciel rodziny, kolega jednego z nich), jest jeszcze ojciec rodzeństwa, który nie bardzo odnajduje się w roli rodzica nastoletniej córki. Bo niby skąd mężczyzna może wiedzieć czego potrzeba córce i jakich kosmetyków powinna używać w danym wieku.

Właśnie dlatego Charlie zostaje wychowana na tzw. „chłopczycę”. Chętnie uprawia różnego rodzaju sporty, gra w piłkę z chłopakami, a do tego wcale nie ma makijażu a jej stroje bardziej przypominają stroje męskie. Pod względem charakteru również jest twardą dziewczyną, która ma swoje zdanie. Właśnie ten charakter zapędza ją pewnego dnia w sytuację bez wyjścia. Ojciec stawia córce warunek. Musi iść do pracy, a to dlatego, że dziewczyna ma skłonność do przekraczania prędkości i do zbierania rekordowej liczby mandatów.

Tym sposobem nastolatka znajduje pracę u kobiety imieniem Linda, dzięki której prawie cały świat Charlie staje na głowie. To tutaj pozna czym jest makijaż, czym są ładne stroje i w końcu czym jest pierwsza miłość. Tylko czy wybór miłosny niedoświadczonej dziewczyny będzie słuszny? A może jest ktoś, kto bardziej nadaje się do roli towarzysza Charlie, niż wybrany przez nią chłopak?

Historia bardzo wciągająca, zabawna i wspaniale wpisująca się w klimaty nastoletnie. Każda dziewczyna będzie zadowolona czytając tę książkę. Niesamowite zawirowania miłosne, przyjaźnie, problemy nastoletnie. To wszystko znajdziecie właśnie w tej książce. Zostaniecie wciągnięte już od pierwszej strony. A dobra zabawa przy czytaniu gwarantowana!

Razem z Charlie będziecie przeżywać jej pierwszą pracę, przeniesiecie się z nią na obóz sportowy, a także będziecie chciały odnaleźć prawdziwego przyjaciela, a może nawet miłość. Naprawdę piękna historia, której nie zapomniecie jeszcze długo i wrócicie do niej jeszcze kiedyś.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.