Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Katie Fforde – „Ślub z klasą” – Wyd. Sonia Draga

Katie Fforde – „Ślub z klasą” – Wyd. Sonia Draga

ślub z klasą

Historia trzech samotnych kobiet spragnionych miłości, ciepła i szczęścia. Trzy różne historie, a takie samo zakończenie.

Beth jest studentką, matka nie zgodziła się na wymarzony kierunek studiów swojej córki, ponieważ już usnuła plany na jej przyszłość. Dziewczyna buntuje się i wyjeżdża z rodzinnego miasta. Tera mieszka sama w małym domku na obrzeżach miasta mając za sąsiadów wysokie drzewa. Od zawsze  przyciągała  mężczyzn, którzy albo nie potrafili dotrzymać wierności, albo nie chcieli związku.

Po drodze do miasta spotyka trochę starszą od siebie kobietę. Bardzo spontaniczna, wesoła i patrząca na świat trzeźwymi oczyma. Lindy już w bardzo młodym wieku  urodziła dwójkę dzieci i szybko wyszła za mąż. Niestety związek nie potrwał długo, a prawdziwa miłość jej życia wyjechała za granicę. Obecnie mieszka z dwójką małych urwisów sama, czasem ma do pomocy matkę i ojca. Obie kobiety razem podążają do najstarszej z nich – Rachel. Jest to kobieta ułożona, ustatkowana finansowo i nieskazitelnie „biała” co łączy się z jej obsesją. Po rozwodzie, bezdzietna, ale teraz o wiele szczęśliwsza. Razem spotykają się i angażują w odnowienie zabytkowej sali. Wszystkie mają jakieś  obowiązki, dla których poświęcają cały wolny czas. Z powodu braku dofinansowania, trójka zaradnych kobiet szybko wymyśla łatwy biznes.

Organizują ślub dla ludzi, którzy nie mają dużo pieniędzy. Tak zwane „Spłukane Panny Młode”. Szybko zyskują wiele przyjaciół i powoli przymierzają się do Ślubu z Klasą. Nazwa ta została spontanicznie wymyślona i tak zostało, jako nazwa firmy.  Ten jeden ślub zmieni nie tylko popularność kobiet, ale i przyniesie korzyści miłosne dla Beth, Rachel i Lindy.

Jak wcześniej wspomniałam historia trzech kobiet. Wszystkie nigdy nie miały większego szczęścia w miłości. Ich serca nigdy nie zaznały prawdziwego ciepła i miłości. Lecz, to się wkrótce zmieni. Na lepsze, czy na gorsze, to już moja słodka tajemnica, której Wam nie zdradzę. Książka pełna humoru, dziwnych sytuacji i ciepła. Jest wprost idealna na wieczorne dni spędzane przy filiżance kawy w miękkim fotelu.

Ocena:9/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.