Poradniki, Zdrowie

Kobiety, które kochają za bardzo – Robin Norwood – Wyd. Rebis

Kobiety, które kochają za bardzo – Robin Norwood

Kobiety które kochają za bardzo

Dlaczego kobiety kochają za bardzo? Kochanie za bardzo, uznawane kiedyś za naturalne, dziś jest postrzegane jako stan niebezpieczny dla kobiety, który wysysa z niej ostatnie siły. Niniejsza książka opisuje historie kobiet, rozpaczliwie poszukujące kogoś, aby tylko je pokochał, lecz przeważnie trafiają się partnerzy tzw. ”zimne dranie” i w dodatku jeszcze szkodliwi. Kobiety, które kochają za bardzo ukaże czytelniczce (bo w większości to do nich skierowana jest ta książka) jak miłość kobiety do mężczyzny przeradza się w miłość przesadną, gdy partner okaże się nieodpowiedni, zimny, nieprzystępny, a kobieta ciągle tkwi w tym toksycznym związku, nie umiejąc tego zakończyć.

Potrzeba miłości, lub tęsknota, a wreszcie samo uczucie stają się nałogiem. Jeśli kiedykolwiek dałaś się opętać mężczyźnie, musiałaś mieć wrażenie, że źródłem wszystkiego nie jest to piękne uczucie, lecz strach. Kto kocha obsesyjnie wciąż się boi samotności, że kiedyś zostanie sam, że będzie niekochanym. Kobieta wciąż naiwnie wierzy, że to mężczyzna uśmierzy jej lęki, lecz bardzo często się rozczarowuje. Bo kochać za bardzo nie znaczy kochać zbyt wielu, zbyt często lub zbyt głęboko. Kochać za bardzo to popaść w obsesję i nazwać ją „miłością”, a następnie pozwolić, aby owładnęła naszymi uczuciami i zachowaniem do tego stopnia, że nie potrafimy odejść od mężczyzny, choć wiemy, że nam rujnuje zdrowie i psychikę.

”Kochać za bardzo to mierzyć miłość rozmiarami naszych męczarni. Kobieta ma serce jak złoto i zwiąże się z każdym idiotą, co podle z nią postępuje, bo ona tego nie czuje”.

Kobiety kochające za bardzo znajdują sobie mężczyzn podobnych do swoich ojców. Jak to się dzieje, że dziewczyna bita w rodzinnym domu wiąże się z facetem, który ją bije? Jak dziecko alkoholików jest w związku z alkoholikiem? Tych pytań można mnożyć bardzo wiele. Bardzo polecam książkę Kobiety, które kochają za bardzo, ponieważ historie tu opisane są bardzo przejmujące, a jednocześnie zmuszające do myślenia. Książka, ta ze swoimi historiami dotyczącymi uzależnień w relacjach międzyludzkich oraz odpowiednimi radami i wskazówkami prowadzącymi do ich uzdrowienia, umożliwiła kobietom na całym świecie przemianę swojego życia.

Może i Ty skorzystasz?

https://dobrerecenzje.pl/kobiety-ktore-kochaja-za-bardzo-robin-norwood-wyd-rebis/

Strona wydawnictwa: https://www.rebis.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.