Poradniki, Zdrowie

Kobiety, które martwią się za bardzo – Holly Hazlett-Stevens – Wyd. Rebis

Kobiety, które martwią się za bardzo – Holly Hazlett-Stevens

Kobiety, które martwią się za bardzo

https://dobrerecenzje.pl/kobiety-ktore-martwia-sie-za-bardzo-holly-hazlett-stevens-wyd-rebis/

Martwić się”- to leży w kobiecej naturze.

Najczęściej kobiety zamartwiają się o swoje związki, pracę, bezpieczeństwo czy zdrowie. Wiele kobiet wpada w pułapkę martwienia się o drobiazgi, jak np. spóźnienia na spotkania, wyprawianie dzieci do szkoły, szukanie miejsca na parkingu, naprawa samochodu, gotowanie obiadów czy dopilnowanie odrabiania lekcji.

Co więc masz robić, jeśli trapią cię takie zmartwienia?

Osoby, które ciągle zamartwiają się, mają trudności z określeniem, jakich dokładnie sytuacji powinno się unikać w swoim życiu. Dzieje się tak dlatego, że reagują lękiem na wiele różnych okoliczności i miejsc.

Książka – Kobiety, które martwią się za bardzo pomoże Ci zrozumieć, czym jest lęk i jak sobie z nim radzić. Ponadto informacje i ćwiczenia przedstawione w tej książce są oparte na badaniach, doświadczeniach klinicznych i teoretycznych pracach wielu specjalistów.

Jednak od zmartwień i lęków można się uwolnić.

Kolejne rozdziały pomogą Ci dostrzec nawyki, które stymulują twoje obawy. Dzięki praktycznym ćwiczeniom nauczysz się konkretnych umiejętności. Natomiast dalsze rozdziały pokażą Ci, jak zastosować je w określonych sferach życia, jednak żaden poradnik nie zastąpi odpowiedniej psychoterapii lub konsultacji z psychologiem.

Z ankiet oceniających obawy wynika, że kobiety w większym stopniu zmagają się ze zmartwieniami niż mężczyźni. Ciągłe zamartwianie prowadzi do takich dolegliwości, jak: napięcie mięśniowe, bóle głowy spowodowane stresem oraz kłopoty z zasypianiem i snem.

Kobiety, które martwią się za bardzo pomoże Ci określić czy ciągłe zamartwianie się jest twoim problemem, jest dobrym, a przede wszystkim zdrowym rozwiązaniem. Zawiera również specjalnie opracowane ankiety, które dowolnie czytelnik może wypełniać, a ćwiczenia relaksacyjne wpłyną na spokój i rozluźnienie całego ciała.

Czytając tę książkę poczujesz, jak to jest naprawdę być obecną i świadomą w danej chwili.

Strona wydawnictwa: https://www.rebis.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.