Literatura obyczajowa

Kochany Święty Mikołaju – Debbie Macomber – Wyd. Rebis

Kochany Święty Mikołaju – Debbie Macomber

Kochany Święty Mikołaju

Okres Świąt Bożego Narodzenia to wspaniały czas, aby wczytać się w tak klimatyczne książki, jak Kochany Święty Mikołaju. Dzięki właśnie takim historiom w pełni daje odczuć się prawdziwą magię. Do tego ciepły koc, herbata zimowa i można zaczynać.

Lindy Carmichael przyjeżdża do rodzinnego domu na święta. Wreszcie otrzymała wymarzoną posadę w firmie marketingowej projektującej strony internetowe. Chociaż bardzo ją kochała to ciągle nie mogła się wyzbyć wrażenia, że jest niedoceniana. Ojciec kiedyś powiedział jej, że jeśli w pracy będzie dawała z siebie więcej, niż tylko to, za co będą jej płacić, jej oddanie w końcu zostanie dostrzeżone. Dlatego Lindy tak usilnie starała się hołdować tej zasadzie.

Niestety pewne problemy natury osobistej zmusiły kobietę do odcięcia się od wielkomiejskiego życia i wrócenie do rodzinnego domu na jakiś czas. To najlepsza opcja, jaką Lindy mogła przedsięwziąć, aby w końcu doprowadzić swoje zdrowie psychiczne do dawnej formy, wyciszenie i relaks w rodzinnym domu zdawał się najbardziej adekwatnym pomysłem. Mężczyzna, którego tak bardzo kochała i uważała za „tego jedynego”, po prostu ją zdradził z najlepszą przyjaciółką.

Utrata najlepszej przyjaciółki, powierniczki, była dla dziewczyny podwójnym ciosem. Wtedy mama przyniosła jej ze strychu listy pisane do Mikołaja, gdy Lindy była małą dziewczynką. To była wspaniała odskocznia od tej tragicznej teraźniejszości, powrót do minionych lat, o których jako dorosła kobieta dawno zapomniała. Czy listy, które pisała w dzieciństwie mogły jakoś wpłynąć na jej obecne poplątane życie?

Gdyby Lindy miałaby teraz napisać list do Mikołaja, to o co by poprosiła? O nową przyjaciółkę czy może jednak chłopaka, takiego z krwi i kości? Mężczyznę uczciwego i wiedzącego czego chce od życia. Potrzebowała kogoś, kto potrafiłby ją obdarzyć prawdziwym i szczerym uczuciem. Czy te listy potrafią ją uszczęśliwić?

Kochany Święty Mikołaju to ciepła i pełna czułości opowieść. W sam raz na długie jesienne wieczory. Książka ta nadaje się również na prezent pod choinkę, ponieważ atmosfera panująca podczas jej czytania jest naprawdę magiczna. Przekonacie się, że listy do Św. Mikołaja piszą nie tylko dzieci lecz i dorośli, gdyż ten magiczny święty może przynieść nadzieję, nową miłość i niespodziewane zmiany w życiu. Taka jest magia tych Świąt.

https://dobrerecenzje.pl/kochany-swiety-mikolaju-debbie-macomber-wyd-rebis/

Strona wydawnictwa: https://www.rebis.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.