Przewodniki, Literatura PodróżniczaRecenzje książek

„Kolorowanka. Barwy świata” – Wyd. Olesiejuk

„Kolorowanka. Barwy świata” – Wyd. Olesiejuk

barwy świata

Jeżeli marzyliście kiedyś, że będziecie zwiedzać świat i zostaniecie podróżnikami, a jednak się Wam to nie udało, bo wiadomo, brak czasu, pieniędzy, rodzina i dzieci. To wszystko argumenty, które przytłaczają nas i nie pozwalają na realizację tych najbardziej skrytych marzeń, a często i tych ekstremalnych. Sama często marzę o lazurowych wybrzeżach i cały czas obiecuję sobie, że w końcu tam pojadę i nic w tym mi nie przeszkodzi.

Jeżeli jednak na razie zbytnio nie macie możliwości wybrać się w dalekie podróże, to polecam Wam kolorowankę, która zabierze Was w miejsca przeróżne na świecie. Może nie zwiedzicie ich osobiście, ale na pewno  poczujecie choć namiastkę tego, co można tam zobaczyć.  Są to barwy świata, a więc znajdziecie tutaj różne miejsca, zabytki, zwierzęta, a czasem i przedmioty kultu. Zobaczycie tutaj m.in. rezerwat flory andyjskiej w Boliwii (który bardzo przypadł do gustu mojej osobie), figury pokryte złotem z Tajlandii, świątynię z Nepalu, a także łodzie rybackie z Senegalu.

Zapowiada się pięknie prawda?

To na co jeszcze czekasz! Czas zabrać się za kredki, otworzyć kolorowankę na danym obrazku ze świata i zacząć go kolorować. Wszystko wygląda tak, że na jednej stronie jest wykonane przepiękne zdjęcie z danego zakątka świata, a na drugiej stronie dany wzór do pokolorowania dla Ciebie! Nie są to proste wzory, przyznaję, że trzeba na to poświęcić sporo czasu – ale to w końcu kolorowanka antystresowa, która działa na stan Twojego umysłu i ducha – wycisza i uzdrawia przywracając go do stanu niezachwianego.

Miłej zabawy!

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.