Przewodniki, Literatura PodróżniczaPrzygodowe, FantasyRecenzje książek

„Kolorowanka. Francuskie klimaty” – Wyd. Olesiejuk

„Kolorowanka. Francuskie klimaty” – Wyd. Olesiejuk

francuskie klimaty

Każdy kraj to inna tradycja, inni ludzie, inne smaki, inna przyroda. Jedni wolą doświadczać tego osobiście podróżując, a niektórzy szperają w Internecie. Ja sama wolę  osobiście doznawać tych emocji, ale czasami marzę patrząc na piękne zdjęcia ciekawych miejsc lub krajobrazów.

Francja.. Podobno klimat tam jest niesamowity. Osobiście tam jeszcze nie byłam, ale jest ona na mojej liście miejsc koniecznych do odwiedzenia. Gdy dostałam tę kolorowankę i przeglądnęłam kartkę po kartce to obiecałam sobie, że kiedyś tam polecę.

Książka jest rozmiarów A4. Kartki są grube więc nic nie przebija. Po jednej stronie znajduje się niesamowite zdjęcie, natomiast obok kolorowanka w temacie fotografii. Każda malowanka zawiera wiele szczegółów, tak, że trzeba się przypatrzeć by przypadkiem nie zakolorować czegoś więcej. Jednakże efekt końcowy jest bardzo ciekawy i ładny.  Z racji tego, że jest to dość spore, to trzeba poświęcić na to trochę czasu. Ale ten czas zdecydowanie nie zostanie zmarnowany. Kolorowanie to doskonały sposób na odstresowanie i wyciszenie po ciężkim dniu.

Polecam tę książkę zarówno osobom lubiącym podróżować jak i osobom, które gustują w kolorowaniu. A jeśli zalegają komuś jakiekolwiek kredki to również rekomenduję

Czas odkurzyć kredki i swoją kreatywność!

Moja ocena: 9/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.