Opowiadania, Bajki, KomiksRecenzje książek

Kolorowanki Podłogowe „Księżniczki” – Wyd. Siedmioróg

Kolorowanki Podłogowe „Księżniczki” – Wyd. Siedmioróg

kolorowanki podłogowe "księżniczki"

Kolorowanki  „Księżniczki” to świetna zabawa dla dziewczynek w każdym wieku – zarówno tych młodszych, jak i tych troszkę starszych. Dodatkowym atutem jest fakt, że są to kolorowanki podłogowe. W rozmiarze XXL (128×82 cm) zajmuje dużą część zwykłego dziecięcego pokoju.

Znajdziecie tu historię księżniczek, które razem z Wami wyruszą w świat kolorów fantazyjnych sukien, perfum, zwierząt a także zamków. Znajdziecie również koniki i wróżki.

Papier świetnie się nadaje do kolorowania kredkami świecowymi, ołówkami, także pastelami, farbami lub flamastrami. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny, bowiem każdy może kolorować swoją część oddzielnie, rozkładając na podłodze. Z łatwością tą kolorowanką podzieli się rodzeństwo, bowiem wspólna praca zaowocuje szybszymi efektami i da wiele zabawnych i radosnych chwil.

Wydawnictwo Siedmioróg wpadło na świetny pomysł, bowiem wszystkie kolorowanki wydawane są w formie książeczek, gdzie jest mało miejsca, kartki cienkie i często zdarza się, że pokolorowany obrazek przebija na następną stronę. Tutaj nie mamy takiego problemu, bo papier jest gruby – brystolowy i na pewno nie zepsuje nam kolorowanek na drugiej stronie.

Takie kolorowanki to wręcz wymarzony prezent dla dziewczynek, bo będą mogły na długie wieczory wejść w świat kolorowych księżniczek.

Drodzy rodzice! Zaopatrzcie swoje pociechy w kolorowanki podłogowe, a także w duże ilości i zasoby kredek, bo kolorowania jest sporo.

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.