Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Król Hakerów – Cd Reiss

Król Hakerów – Cd Reiss

Król hakerów

Król Hakerów to elektryzujący romans z domieszką tajemnicy na internetowym tle. Od początku pierwszego rozdziału czytelnik zostaje wciągnięty w męską narrację. Jednym z głównych bohaterów jest mężczyzna – Taylor, niezwykle ambitny założyciel całkowicie nowej firmy na internetowym rynku. Jego specjalność to system, którego żaden haker nie zdoła złamać.

Jednak w momencie gdy firma powstaje z kolan i stawia pierwsze kroki na ogólnoświatowym rynku, ktoś łamie system i to wtedy, kiedy przedstawicielka prasy wchodzi do pomieszczenia. Świat bogactwa i sławy bardzo szybo oddala się od Taylora. Projekt jego życia, to na co poświęcił każdy skrawek wolnych chwil, nagle obraca się w pył, kosztem jednej osoby, hakera który łamie zabezpieczający kod.

Jednak jeszcze nie wszystko stracone, po nieprzespanej nocy i kilka monitorów roztrzaskanych w drobny mak dalej, mężczyzna trafia na pewien trop. W powieściach o Sherlocku Holmesie, Taylor doszukuje się zakodowanej wiadomości, są to współrzędne geograficzne, które oczywiście wskazują na kompletne odludzie.

Nie wiadomo, kiedy mężczyzna z rekina biznesu nagle staje się zakładnikiem, który ma robić to, co haker sobie zażyczy. Dlatego Taylor odcina się od wszystkich, wynajmuje samochód i wyrusza na spotkanie tajemniczej osoby. Miejsce, do którego niebawem dociera, to teren zapomniany przez Boga. Ilość pustostanów panoszących się dumnie przy drodze jest zatrważająca, tym bardziej kiedy okazuje się, że społeczeństwo funkcjonujące tam wynosi poniżej 100 osób.

To właśnie tam, w zapomnianej przez wszystkich dziurze, Taylor spotyka prawdziwą piękność. Dziewczyna o blond włosach i o uroczych piegach na nosie, od razu przyciąga jego uwagę. Chociaż z czasem robi się równie dziwnie, ponieważ osoba ta, proponuje nieznajomemu pomoc i zaprasza go do siebie do domu.

Król Hakerów w pewien sposób stanowi całkowicie odmienny romans, niż czytałam dotychczas. Być może ze względu chociażby na to, iż narracja jest tylko męska. Bardzo mało jest takich powieści, które są prowadzone tylko i wyłącznie, we wszystkich rozdziałach, z jednej strony, w dodatku tej męskiej. Jednak muszę stwierdzić, iż taka zmiana była dla mnie mocno odświeżająca. Dlatego śmiało książkę wpisuję w doskonałą powieść dla kobiet. Pomimo grubości książki, to czyta się ją bardzo szybko, ponieważ fabuła jest wystarczająco przystępna i niekiedy nawet dostarczająca wiele humoru. Król Hakerów to przyjemne oderwanie się od rzeczywistości!

Kobiety są niebezpieczniejsze od mężczyzn, kiedy im na czymś mocno zależy.

https://dobrerecenzje.pl/krol-hakerow-cd-reiss/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.