Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Krystyna Bartłomiejczyk – „Zawierucha w wielkim mieście” – Wyd. Prozami

Krystyna Bartłomiejczyk – „Zawierucha w wielkim mieście” – Wyd. Prozami

zawierucha w wielkim mieście

Krystyna Bartłomiejczyk jest autorką książki pt. „Zawierucha w wielkim mieście”. To nie tylko pisarka, ale również nauczycielka gramatyki i literatury dla młodzieży. Do tej pory ukazały się jej dwie powieści, więc ta jest trzecia.

Główną bohaterką powieści jest Olga Zawierucha. To młoda i ambitna osoba, marząca o własnym gabinecie z własną asystentką i o własnych projektach, lecz wcale nie zna się na ludziach. Bardzo kocha swojego chłopaka Antka, lecz gdy on ulega wypadkowi okazuje się, że on kocha nie jedną a dwie dziewczyny. Olga jest zrozpaczona, nie wie jak się zachować: wielkodusznie i przebaczyć, czy wykrzyczeć swoją złość i odejść? Do tego szef zwolnił ją z pracy. Po prostu katastrofa. Jednak wpada na pomysł, aby wybrać się do Kanady do swojej siostry. Myśląc, że tam odzyska spokój, lecz oto znów świat wokół niej zawirował. Po prostu można rzec, że gdzie pojawia się Olga Zawierucha, tam pojawiają się tez kłopoty.

Co wydarzy się za oceanem? Czy pozna tam miłość swojego życia? Kim dla Olgi będzie Andrzej? Jakie tajemnice skrywa jej siostra?

Tego niestety Wam nie zdradzę, musicie sami zajrzeć do tej ciekawej książki.

Akcja powieści jest dynamiczna, książka napisana z poczuciem humoru, czyta się ją bardzo przyjemnie. W miękkiej oprawie, zawiera 379 stron i 29 rozdziałów.

Uważam, że autorka trafnie dobrała nazwisko głównej bohaterce, bowiem zawierucha panuje  w sercu Olgi i zawierucha w jej życiu. Gdy pojawiają się w życiu miłosne rozterki, nie łatwo wtedy o spokój i opanowanie. Ta książka to prawdziwa lawina zdarzeń i emocji w wykonaniu miłej i sympatycznej bohaterki.

Zachęcam gorąco do czytania.

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.