Literatura faktu, Biografia, PublicystykaRecenzje książek

Krzysztof Kłopotowski – „Geniusz Żydów na polski rozum” – wyd. Fronda

Krzysztof Kłopotowski – „Geniusz Żydów na polski rozum” – wyd. Fronda

geniusz zydow na polski rozum

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak to się dzieje, że największe firmy, inwestycje, nagrody Nobla są własnością najczęściej  żydowską?

A może chcielibyście się przekonać i zapoznać z metodami i rozumowaniem Żydów? Jestem pewna, że niejeden z Was chciałby mieć taką rękę do interesów.

Czytając książkę Kłopotowskiego od razu możemy zauważyć, że nie będzie ona taka jak inne, które możemy zakupić o tej tematyce. Tutaj autor wyjaśnia nam dokładnie najpierw w czym Żydzi są najlepsi, a później dlaczego tak jest. Mówi, że każdy z nas może przejąć ich sposób rozumowania i tak jak oni dojść do władzy i pieniędzy. Dowiemy się tutaj, że prawie każdy kto stoi u szczytu biznesu, prawie każdy biznesmen(a szczególnie w Stanach Zjednoczonych Ameryki) jest Żydem, przykładowo weźmy tutaj właściciela Tesla Motors, lub jeżeli  ten człowiek nic Wam nie mówi, to chociażby założyciel Facebook’a – Mark Zuckenberg. Teraz mi choć trochę wierzycie? Otóż ta książka i jej autor pokażą Wam, że wcale nie trzeba być Żydem, aby osiągać takie rzeczy. Oczywiście są bardzo mądrzy, trzeba im to przyznać, bo jeżeli ich poziom IQ wychodzi dużo ponad 100, to jak z nimi równać może się zwykły obywatel?

Chcecie się przekonać jak to się dzieje, że Żydzi to w większości biznesmani i laureaci nagrody Nobla? Nie czekajcie, zajrzyjcie do książki!

Cóż, od razu na początku pragnę Was uprzedzić, że książka nie jest łatwa. Nie można usiąść z nią w niedzielne popołudnie i odpłynąć. Tutaj musicie interesować się tematem i przez cały czas być skupionym, bo naprawdę łatwo można przeoczyć jakiś szczegół lub ważny fakt.

Nie należy także do najkrótszych, bo liczy dokładnie 380 stron, lecz powiedzmy sobie jasno, że jeżeli ktoś interesuje się tym tematem, to będzie wniebowzięty mogąc  przeczytać takie dzieło. Pomimo tego, że stron jest dużo, to czyta się szybko, a to za sprawą dużego druku, dzięki któremu nie musimy wytężać naszego wzroku.

Na pewno dużym plusem jest okładka i tytuł książki. Okładka, bo od razu w oczy rzucają się dwa symbole, polska flaga, a obok żydowska.  Tytuł zaś przyciąga nasz wzrok, bo jak można wytłumaczyć „Geniusz Żydów na polski rozum”. W pierwszej chwili można by pomyśleć, że to niemożliwe, lecz po przeczytaniu książki, na pewno zrozumiecie znaczenie tytułu.

Komu polecam: osobom interesującym się tą tematyką, myślę, że nie ma tutaj rozgraniczenia na płcie. Książka jednakowo zainteresuje mężczyzn jak i kobiety.

Moja ocena: 9/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.