Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Laurelin Paige – „Pierwszy dotyk” – Wyd. Kobiece

Laurelin Paige – „Pierwszy dotyk” – Wyd. Kobiece

pierwszy dotyk

Następny romans z nutką niebezpieczeństwa i nieprzewidywalności. Trylogia, którą autorka zamierza opublikować znacznie różni się od innych. Tym razem to kobieta będzie zabiegać o względy mężczyzny, a mężczyzna będzie się opierał.

Jednak czym  jest dobra książka bez nutki niebezpieczeństwa?

Emily to dorosła kobieta, która swoją karierę przedłożyła ponad wszystko. W przeszłości w jej życiu istniała tylko jedna osoba – najlepsza przyjaciółka, obie spędzały ze sobą razem czas, mieszkały i pomagały sobie wzajemnie.  Lecz pewnego dnia Amber nagle zerwała kontakt z Emily.

Teraz kobieta całkowicie zapomniała o przeszłości, wliczając w to przyjaciółkę, lecz kiedy wraca do domu i odsłuchuje nagranie głosowe na swoim telefonie, Emily jest pewna, że coś się stało z Amber. Kobieta rzuca nagle wszystko i z postanowieniem odnalezienia przyjaciółki wynajmuje prywatnego detektywa. Nagle Emily dowiaduje się, że zaginięcie kobiety miało związek z Reevem Sallisem –   szefem greckiej mafii.

Wiedziona impulsem dziewczyna, postanawia upozorować nagłe spotkanie z mężczyzną i wyciągnąć z niego co takiego stało się z Amber, że ta nagle prosiła o pomoc. W hotelu, który jest własnością biznesmena, Emily kieruje się na prywatny basen i z łatwością prześlizguje się tam.  Kiedy dochodzi do konfrontacji dziewczyna próbuje go uwieść, ale już po pierwszym spotkaniu można stwierdzić, że Reeve to twardy zawodnik.

Książa dość nietypowa jak na romans, ponieważ sposób prowadzenia fabuły przez autorkę skłania się w kierunku kryminału, a waha pomiędzy romansem. Dla mnie książka doskonała, zwroty akcji są nieprzewidywalne,  ciekawe.

Po zakończeniu czuje się niedosyt, pierwszy tom był dobry, a jaki będzie drugi?

Fabuła gdzie kobieta nie dość, że uwodzi niebezpiecznego mężczyznę, a na dodatek okłamuje go jest czymś dla mnie nowym. Lecz najlepsze jest to, że podczas swojego misternie przygotowanego planu bohaterka nie uwzględniła tego, że zakocha się w osobniku, który prawdopodobnie zabił Amber.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.