Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Laurelin Paige – „Uwikłani. Obsesja” – Wyd. Kobiece

Laurelin Paige – „Uwikłani. Obsesja” – Wyd. Kobiece

uwikłani obsesja

Druga część zmysłowej powieści Uwikłani zaskakuje nas nowymi wątkami, ale i romantyzmem. Aż nie do powiedzenia jest to, że Hudson Pierce może być zakochany, romantyczny, a nawet zazdrosny o kobietę na której mu zależy.

Tak, to właśnie  tak jak myślicie – u Alayny i Hudsona wszystko dobrze, a ich miłość zapowiada się naprawdę szczęśliwie, może z drobnymi niedociągnięciami i z drobnymi demonami przeszłości, ale wszystko jest do naprawienia. Druga część to sielanka miłości tych dwojga ludzi. Oczywiście w niektórych momentach potrafi zaskoczyć i zaciekawić do tego stopnia, że z ciekawości wertowałam kolejne strony i trochę podczytywałam co wydarzy się dalej. Trochę tutaj mniej zawirowań niż w pierwszej części, ale na pewno i tak będziecie usatysfakcjonowani. Wszyscy przeciwko związkowi, związek na przekór wszystkim, tajemnice, kłamstwa, oszczerstwa i zazdrość – to wszystko znajdziecie w tej części przygód Alayny i Hudsona.

Ta książka to odpowiednia lektura na oderwanie się od szarej rzeczywistości. Wieczorem, kiedy już jesteśmy zmęczone całym dniem, siadamy wygodnie w fotelu i przenosimy się do świata w którym rządzą pieniądze, władza i intrygi. Przenosimy się do świata, gdzie spotykamy bogatego milionera, zazdrośnika i czasem despotę, ale przy tym słodziaka, który dba o swoją ukochaną i pragnie dla niej wszystkiego co najlepsze. Abyście nie pomyślały, że Hudson zakochał się w Alaynie tylko i wyłącznie ze względu na jej wygląd, napomnę tutaj tylko, że kocha w niej jeszcze coś – otóż kocha jej spryt i mądrość, co również okaże się przydatne w walce o coś na czym Pierc’owi szczególnie zależy w kwestii zawodowej.

Co jeszcze mogę Wam powiedzieć? Chyba tylko tyle, że z niecierpliwością będę czekać na dalsze losy tej dwójki ludzi, których tak wiele rzeczy łączy a zarazem tak wiele dzieli.  Nie chciałabym jeszcze jednej rzeczy – a mianowicie, żebyście sobie pomyśleli, że to kolejna opowieść w stylu Greya. Nie! Ta historia może wiąże się z Greyem tylko tym, że on jest bogaty a ona trochę mniej. Wszystko inne jest różne i wciąga swą nieprzewidywalnością.

Drogie Panie! Nie ma na co czekać! Jeżeli chcecie przeżyć wspaniałą wyprawę do zakątka miłosnego to absolutnie powinnyście wybrać właśnie tę książkę.

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.