Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Laurelin Paige – „Znajdź mnie” – Wyd. Kobiece

Laurelin Paige – „Znajdź mnie” – Wyd. Kobiece

znajdź mnie

To druga część serii Połączeni. Kto czytał pierwszą część, koniecznie musi zapoznać się także z kolejnym tomem. Ja przyznam, że czytałam pierwszą część, bardzo mi się podobało i nie mogłam się oprzeć temu, żeby zobaczyć jak dalsze losy lubianych przeze mnie bohaterów  się potoczą.

Jak już wiemy, JC to główny świadek w sprawie sądowej. Nic więcej nie powiedział ani nam ani Gwen. Dziewczyna czeka na niego już rok, jest jej niesamowicie ciężko, a sprawę pogarsza fakt, że nie wiadomo czy JC wróci, nie obiecywał jej tego, ale Gwen mimo to czeka. W międzyczasie dziewczyna zawarła niezobowiązującą znajomość z Chandlerem – bratem Hudsona. W pewnym momencie Gwen zaczyna pojmować, że młodszy z Pierc’ów chyba się w niej zakochał, ponieważ jeszcze do niedawna opowiadał jej o swoich podbojach miłosnych, a od pewnego czasu nic takiego nie słyszy, natomiast zauważyła większe przywiązanie chłopaka do jej osoby.

I właśnie po zerwaniu znajomości z Chandlerem, gdy Gwen przebywa na cotygodniowym obiedzie u Alayny i Hudsona, wypatruje JC. Stał się teraz osobą medialną, ujawniono w jakim procesie będzie zeznawał, a także jego pełne imiona i nazwisko.

Ale czy Justin zechce odnowić znajomość z Gwen? Czy ich uczycie sprzed roku nadal istnieje, czy może wygasło?

A co z Chandlerem?

Osobiście przyznam, że pierwsza część trzymała czytelnika w większej niepewności, więcej było dreszczyku emocji. Druga część chociaż równie wciąga, równie bardzo emocjonuje, to jednak mimo wszystko w jakimś stopniu staje się przewidywalna. Pomimo tego, jako osoba lubiąca romanse oceniam książkę bardzo wysoko, i przyznam, że nie raz przewracałam strony w poszukiwaniu dalszego ciągu i tego co stanie się z bohaterami. Zazwyczaj tego nie robię, ale przyznacie sami, że Połączeni to taka seria, która nie pozwala czytelnikowi popaść w błogość szczęścia. Nudzić nie będziecie się napewno.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.