Poradniki, Zdrowie

Limfa. Źródło energii i zdrowia – Lisa Levitt Gainsley – Wyd. Muza

Limfa. Źródło energii i zdrowia – Lisa Levitt Gainsley

Limfa. Źródło energii i zdrowia

W każdym człowieku kryje się mechanizm, który nieustannie pracuje i łączy się z komórką ludzkiego ciała, oczyszcza je, jest źródłem sił witalnych i filarem promiennego zdrowia. To układ limfatyczny zwany układem chłonnym. Limfa inaczej chłonka zapewnia nieustanną odnowę organizmowi. Autorka książki Limfa. Źródło energii i zdrowia specjalizuje się w uzdrawiających właściwościach masażu poprawiającego nadszarpnięte zdrowie klienta.

Ludzie zgłaszają się do niej z różnymi problemami: zespół chronicznego zmęczenia, nowotwory, zaburzenia jelitowo-żołądkowe, egzema, trądzik, borelioza czy nawet ból głowy. Dlatego zabiegi, które proponuje autorka mają naukowe podstawy, są także niesamowicie odprężające. Automasaż limfatyczny wspomaga wydalanie toksyn, a jeśli jest wykonywany systematycznie przeciwdziała się ich nagromadzeniu w organizmie. Kiedy już zaczniesz go regularnie stosować, zachwycisz się dobrym samopoczuciem. Zauważysz, że praktykowanie automasażu poprawia nastrój i łagodzi takie dolegliwości jak bóle głowy, ucha czy zatrzymywanie wody w organizmie.

Ten poradnik przedstawia korzyści zdrowotne dla każdego czytelnika. Płyną z niego same plusy np. pomaga w zgubieniu kilku kilogramów, radzi w jaki sposób można wypłukać toksyny z organizmu czy wskazuje jak zredukować cellulit na ciele. Zamysłem autorki było stworzenie poradnika, który posłuży odbiorcy jako kompendium wiedzy na temat ciała człowieka. Składa się z trzech części: pierwsza to podstawowe wiadomości na temat układu limfatycznego, druga zawiera wskazówki jak wykonać automasaż limfatyczny wraz ze zdjęciami i ostatnia, gdzie autorka prezentuje holistyczne podejście do zdrowia, które stanowi dopełnienie automasażu.

Limfa. Źródło energii i zdrowia zawiera również informacje na temat pielęgnacji skóry, zabiegów kosmetycznych i ćwiczeń fizycznych. Autorka z wielką radością dzieli się wiedzą i wskazówkami, które pomogą Ci zadbać o układ chłonny, dlatego nie zwlekaj, czytaj, stosuj i ciesz się pełnią życia.

https://dobrerecenzje.pl/limfa-zrodlo-energii-i-zdrowia-lisa-levitt-gainsley-wyd-muza/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.