ezoteryka, senniki, horoskopy

Magia Tarota. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby zrobić odczyt z dowolnej talii – Barbara Moore

Magia Tarota. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby zrobić odczyt z dowolnej talii – Barbara Moore

Magia tarota

Magia Tarota to doskonała książka, która wprowadzi czytelnika w świat magii i przede wszystkim wytłumaczy jak naprawdę działa wróżenie z kart.

Autorka książki – Barbara Moore stara się jak najłatwiej przybliżyć czytelnikowi, to czym zajmuje się na co dzień. Język, którym się posługuje jest bardzo przystępny i zrozumiały nawet dla niewprawionego początkującego wróżbity. Na początku zostaje nam przybliżona prawdziwa historia Tarota, czyli skąd tak naprawdę on się wziął i jak zmieniał się na przestrzeni wieków. Swoją drogą to bardzo ciekawy rozdział, ponieważ aby rozłożyć karty i odczytać z nich cokolwiek, potrzebna jest znajomość symboliki.

Pomimo tego, w środku także znajdziemy sposób rozkładania kart, autorka podaje ich kilka, które można indywidualnie wybrać, według swoich potrzeb. To wspaniała okazja na ćwiczenie odczytu, a także zgłębianie magii. Co ciekawe, Tarot ma różne wersje. Każda karta z osobna przechodząc przez pewnego rodzaju ewolucję wiekową jest zupełnie inna. Z fabuły książki możemy się dowiedzieć, z której talii najlepiej korzystać, która została zaprojektowana ręcznie i na podstawie której odczyt będzie bliski prawdy.

Dzięki Magii Tarota bardzo dużo spraw związanych z wróżeniem rozjaśnia się. Autorka tłumaczy pewne sprawy tak, iż nagle karty stają się dobrze rozegraną grą psychologiczną, a nie zwykłym oszustwem. Jednak dopiero na końcu książki możemy znaleźć najobfitszy smaczek. W ostatnim rozdziale Barbara Moore serwuje nam sporą dawkę informacji na temat każdej z osobna karty. Są one ułożone chronologicznie, a także opisane, co robią, co znaczą i jak je odczytywać.

Według mnie książka Magia Tarota to nie tylko zbiór informacji na temat wróżenia i robienia odczytów, to po prostu podręcznik jak podchodzić do magii. W teraźniejszym świecie wróżki pełnią bardzo ważną rolę w życiu większości społeczeństwa. Tarot oraz co za tym idzie, przepowiadanie przyszłości dla niektórych kobiet to nieodzowna część, informacja którą pragną za wszelką cenę poznać. Dlatego myślę, że warto zgłębić działanie kart, a także zaznajomić się z ich symboliką. Być może zainteresuje was kariera przepowiadania przyszłości?

https://dobrerecenzje.pl/magia-tarota-wszystko-co-musisz-wiedziec-zeby-zrobic-odczyt-z-dowolnej-talii-barbara-moore/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.