Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Mala M. – Paulina Świst, Lilka Płonka – Wyd. Akurat

Mala M. – Paulina Świst, Lilka Płonka

Mala M

https://dobrerecenzje.pl/mala-m-paulina-swist-lilka-plonka-wyd-akurat/

Szczerze mówiąc, to tak jak bardzo lubię zagraniczną autorkę K. Bromberg i jej twórczość, tak samo lubię polską autorkę Paulinę Świst i jej twórczość.

Zaczęło się od książki Prokurator, po prostu styl, akcja, historia opowiedziana, wszystko to, było całkowicie w moim typie. Właśnie dlatego zdecydowałam się na kolejną książkę autorki – Mala M.

Cóż, Panie Paulina i Lilka stworzyły książkę w duecie, zapowiadało się bombowo, a kiedy w innych recenzjach przeczytałam, że jest humor i jest akcja, to już nie mogłam się doczekać, kiedy i ja książkę przeczytam.

Mala już od samego początku wydała mi się taką normalną swojską dziewczyną, czasem powiedziała coś za szybko nim to przemyślała, czasem zrobiła coś głupiego, kiedy trzeba zaklęła. Nikogo nie udaje, nie chce być ani sztuczną, ani grzeczną dziewczynką. Dla mnie idealny materiał na przyjaciółkę i tak ją też utożsamiałam w książce, jako dobrą koleżankę.

Malę poznajemy już od samego początku jako spontaniczną dziewczynę, na imprezie u swojej przyjaciółki spotkała swojego wymarzonego boga seksu. Pięknego, spontanicznego, seksownego, po prostu ideał. Najlepsze jest to, że nie wie jak się nazywał, nie wie gdzie mieszka i najprawdopodobniej już nigdy w życiu go nie spotka….a bardzo by chciała.

Równocześnie do jej bloku, do mieszkania obok, wprowadza się przystojny chłopak. Paweł jak się okazuje również jest zabawny i wszystko jest ok, ale jednak to nie typ Mali, no może w ostateczności ale jednak dziewczyna musi się przy nim hamować aby nie przestraszyć go swoją bezpośredniością.

Świat dziewczyny wywraca się do góry nogami kiedy okazuje się kim jest jej bóg seksu.

Tak jak już powiedziałam, książkę czyta się dobrze, szybko, z zainteresowaniem, a także są momenty kiedy nie raz łapiemy się za głowę, bo takiego zwrotu akcji się nie spodziewaliśmy. Książka mnie nie zawiodła. Są momenty śmieszne, momenty straszne, momenty romantyczne. Dokładnie tak powinien wyglądać dobry romans!

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.