Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Mały, brudny sekret – Kendall Ryan – Wyd. Editio Red

Mały, brudny sekret – Kendall Ryan

Mały brudny sekret

Mały, brudny sekret to historia pewnej kobiety, która powoli odkrywa w sobie dawno już utraconą kobiecość. Chociaż o tym nie wie, to jest ona bardzo zmysłowa, piękna, a przede wszystkim szalenie inteligenta. Dlatego na jej drodze staje dwóch specyficznych mężczyzn, którzy ujawniają w niej na nowo kobietę z krwi i kości.

Emma dzięki swojej pracy, która daje jej poczucie bezpieczeństwa, traumatyczną przeszłość dawno już zamknęła na klucz w swoim sercu. Zawód bibliotekarki to nie tylko nudne układanie książek na półkach, stało się to także po części, ponieważ Emma kocha książki. Nie bez powodu co wieczór relaksuje się w swoim pokoju przy tomiku wierszy. Z natury kobieta ta jest dość nieśmiałą osobą, dopełnia to także traumatyczne przeżycia z przeszłości, dlatego, kiedy idzie do kafejki boi się cokolwiek powiedzieć, lub z wielkim wysiłkiem duka zamówienie.

Pewnego razu stojąc w kolejce po ulubioną kawę Emma widzi przed sobą niezwykle przystojnego mężczyznę. Jego nienaganny wygląd wskazuje na to, iż człowiek ten pełni bardzo ważną funkcję w pracy, wyraz twarzy natomiast skrywany pod osłoną czarnych jak noc, markowych okularów powoduje ciarki na plecach kobiety. W nieznajomym jest coś tak magnetycznego, że Emma z każdą chwilą stara się przybliżyć do niego, nie zwracając uwagi nawet na jego mowę ciała, które każdą najmniejszą cząstką mówi, że jest to niezwykle świadomy, a co za tym idzie niebezpieczny mężczyzna.

Kiedy w końcu Emma zbiera się na odwagę i ma zamiar zaczepić go, mężczyzna nagle odchodzi ze swoją kawą. Wabiona jego wzrokiem zauważa, że zostawił na blacie swoją wizytówkę. Czytając to jako oznakę zainteresowania, Emma szybko zabiera papierowy kartonik i stara się dowiedzieć kim jest ten intrygujący człowiek. Wystarczyło tylko wpisać jego nazwisko do wyszukiwarki i już wiadomo z kim ma się do czynienia, biorąc pod uwagę także fakt, iż mężczyzna ten prowadzi bardzo specyficzną firmę.

Mały, brudny sekret to wbrew pozorom bardzo krótka historia, aczkolwiek napisana dość intrygująco. Na przestrzeni całej fabuły czytelnik razem z główną bohaterką odkrywa jej kobiecość. Świadomość swojego ciała to bardzo istotna część dla każdego z osobna. Od początku Emma kreowana jest na zastraszoną szarą myszkę, która nie zauważa zainteresowania większości z mężczyzn. Dopiero spotkanie nieznajomego w kafejce wzbudza w niej od dawna uśpioną pewność siebie. Kobieta stara się wychodzić ze swojej strefy komfortu do momentu, aż jej poczucie samej siebie staje się niebezpieczne dla mężczyzn. To najistotniejszy fakt, który pełni główną rolę w książce, oczywiście zaraz obok romansu, na który warto zwrócić uwagę.

https://dobrerecenzje.pl/maly-brudny-sekret-kendall-ryan-wyd-editio-red/

Stron wydawnictwa: https://editio.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.