Opowiadania, Bajki, Komiks

Mały, Czerwony Autobus w moim mieście – Doris Eisenburger – Wyd. Zielona Litera

Mały, Czerwony Autobus w moim mieście – Doris Eisenburger

Mały, czerwony autobus w moim mieście

Ciocia Pola ma mały, czerwony autobus, dlatego Liza, Emma, Łukasz i Benek jadą zwiedzać miasto. Ten czerwony pojazd to bardzo wyjątkowa rzecz, ponieważ ciocia Pola sama go zbudowała. Jak trzeba, to jedzie, płynie oraz lata – dzieci są zachwycone. Jakie tajemnice miasta będą odkrywać tym magicznym pojazdem?

Na każdej stronie książki – Mały, Czerwony Autobus w moim mieście ukryta jest pewna niespodzianka dla czytelnika. Potrafisz to znaleźć? Czytając tę książkę na pewno zobaczycie. Ponadto także w książce ukryły się malutkie stworzonka. Czy znaleźliście małego krecika i Dodo? A może rozpoznacie słynnych artystów i naukowców? Rodzice na pewno Wam w tym pomogą!

Dzieci zwiedzają wraz z ciocią nie tylko uliczki i place miasta, ale również ZOO, operę, bibliotekę, a więc jest tu nie tylko architektura i rzeźba lecz również historia i literatura. Książka rozwija dziecku pamięć, koncentrację, ale także opowiada o znanych artystach i naukowcach. Wszystkie odwiedzane miejsca łączy jedna wyjątkowa postać – Smok! Czy potraficie znaleźć, gdzie się ukrył?

Mały, Czerwony Autobus w moim mieście to przepiękna książka, w jeszcze piękniejszym wydaniu. Twarda oprawa, format A4 sprawia, że historia zainteresuje nie tylko małego czytelnika, lecz również rodziców, dziadków czy starsze rodzeństwo. Autorką i ilustratorką jest Doris Eisenburger, zaś książkę przetłumaczyła pani Renata Namińska. Dodatkowym atutem jest to, że książka nie jest klejona lecz szyta, aż miło jest wziąć ją do rąk. TAK PIĘKNIE PACHNIE!

Zachęcam Was Moi Drodzy, rodzice i dzieci, zajrzyjcie do tej przepięknej i bardzo kolorowej książeczki. Cieszcie się chwilą spędzoną razem, bawcie się, śmiejcie i zwiedzajcie małym czerwonym autobusem miasto. Miłej zabawy i miłego czytania!

https://dobrerecenzje.pl/maly-czerwony-autobus-w-moim-miescie-doris-eisenburger-wyd-zielona-litera/

Strona wydawnictwa: https://www.swietywojciech.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.