Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Marta Fox – „Czerwień raz jeszcze daje czerwień” – Wyd. Siedmioróg

Marta Fox – „Czerwień raz jeszcze daje czerwień” – Wyd. Siedmioróg

czerwień raz jeszcze daje czerwień

„Czerwień jest czerwień

Czerwień przez czerwień

Czerwień daje czerwień”

Martę Fox znamy w większości z książek pisanych dla młodzieży, z takich, które jak osobiście uważam powinny wejść w kanon lektur szkolnych przynajmniej dla gimnazjum. To zazwyczaj opowiadania o miłości i problemach nastolatek. W książce „Czerwień raz jeszcze daje czerwień” spotykamy się z Martą Fox, która pisze dla dorosłych.

Książka napisana w formie pamiętnika, znajdziemy tutaj wiersze, a także problemy dotyczące sfery seksualnej, coś jakby Bridget Jones.  Mogę Was zapewnić, że choć być może przyzwyczailiście się do książek o tematyce młodzieżowej, na pewno na tej książce, pisanej dla dorosłych się nie zawiedziecie. Tematyka, która jest tutaj poruszana dotyczy nie tylko sfery seksualnej, ale także  bólu kiedy umiera nam ktoś bliski. Trudne tematy nieprawdaż? Wręcz na tyle trudne, że niekiedy my jako osoby dorosłe nie potrafimy sobie z nimi poradzić ani o nich mówić. Cóż, może to właśnie teraz jest ta pora kiedy powinniśmy przeczytać tę książkę?

Oczywiście decyzję zostawiam Wam samym. Czytając tę książkę poczujecie się jakbyście rozmawiali z samą Martą Fox. Nie zajmie Wam to też dużo czasu, bo książka jest króciutka, zawiera zaledwie 176 stron, a być może stanie się ona tą, która zmieni coś w Waszym życiu.

Drogie Panie, jeżeli tylko macie ochotę na kobiecą lekturę – to trafiłyście doskonale.

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.