Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Na Krawędzi – Meredith Wild – Wyd. Burda Książki

Na Krawędzi – Meredith Wild

na krawędzi

Niekiedy ludzie mówią, że miłość jak już zagości w naszym życiu i rozpanoszy się w sercu to przeznaczona jest tylko dla jednej osoby. A my, jako jedna połówka pasująca do drugiej, nie możemy  rościć sobie praw do kochania dwóch osób naraz. Dla jednych jest to kwestia sporna spychana na boczny tor, dla innych jest to temat tabu. Człowiek jako przedstawiciel rasy rozumnej i odczuwającej bodźce od zewnątrz powinien być  zaznajomiony takimi problemami na porządku dziennym.

Olivia, to dorosła kobieta, obyta w świecie śmietanki towarzyskiej  i wiedząca czego od życia oczekuje. Wraz ze swoimi braćmi, bez pomocy bogatych rodziców stworzyła imperium biznesu stawiając sportowe kluby o bardzo bogatym wyposażeniu. Tym razem jednak na drodze do sukcesu stanie zarozumiały kierownik budowy, łamane przez właściciel, który będzie wtrącał swoje pięć groszy tam gdzie nie trzeba.

Młody Will – bogaty człowiek uwielbia uwodzić młode, piękne, zamożne dziewczątka, a później porzucać je  z zimnym sercem, nie wypowiedziawszy nawet ani jednego przyjemnego słowa. I tym razem  Olivia stała się dla niego nową zdobyczą  „na jedną noc”.

Niestety kobieta okazała się niezależną panią swego losu, która nie przystaje na jego warunki „współpracy”. Z niekorzyścią  dla siebie Will najpierw jest zimny jak lód wobec uczuć Olivii, jednak z czasem uświadamia sobie, że tak kobieta jest dla niego czymś więcej niż zabawą na jedną noc. Nie tylko dla niego Olivia okazuje się atrakcyjna, współlokator Willa – Ian także zaczyna żywić uczucia do piękności z miasta.

Czy Olivia zdecyduje się na miłość do nich obu, czy w jej sercu jest miejsce tylko dla jednego z nich?

Na Krawędzi to historia trudnej miłości ze strony całkiem odmiennych od siebie mężczyzn, zachwyca, ale i także pozostawia za sobą mały niedosyt. Moim zdaniem książka jak na tak obszerny temat za szybko się skończyła. Porównując do innych romansów o podobnej tematyce dziwię się, że autorka postawiła skończyć w jednym tomie całą powieść.  Historia miłości, romantyzmu z nutką ciężkiej atmosfery, uwiedzie jeszcze nie jedno damskie serce.

https://dobrerecenzje.pl/meredith-wild-krawedzi-wyd-burda-ksiazki/

Strona wydawnictwa: https://www.slowne.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.