Recenzje filmówThriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Miasteczko Cut Bank (2014) Reż. Matt Shakman

Miasteczko Cut Bank (2014) Reż. Matt Shakman

miasteczko cut bank

Dwayne (Liam Hemsworth) i Cassandra (Teresa Palmer) to para która marzy o wydostaniu się z małego zapomnianego miasteczka. Jest niestety jeden, ale ogromny problem.  Jedno ani drugie nie ma pieniędzy na wyjazd, a co dopiero na rozpoczęcie nowego życia wspólnie w większym mieście. Kiedy para nagrywa filmik promujący ich małe miasteczko, w tle niespodziewanie dochodzi do morderstwa. Wszystko zostaje nagrane.

Niestety nie będziemy mogli ocenić tego filmu zbyt wysoko. Praktycznie już od samego początku można się domyślić o co w tym wszystkim chodzi, a wydarzenia w filmie tylko potwierdzają nasze przypuszczenia.

Jeżeli naprawdę macie ochotę do niezobowiązującego filmu nawet do myślenia, to śmiało wybierajcie go. Będziecie mogli przy nim odpocząć i nawet nie musicie zbytnio uważać aby wiedzieć co się dzieje.

Akcja nie toczy się szybko, wręcz przez półtorej godziny po prostu się wlecze.

Jedyne pytanie które można sobie postawić to  „Uda im się czy jednak nie?”. Ale aby odpowiedzieć sobie na to pytanie musicie dotrwać do końca seansu.

Komu polecam:  jeżeli chcecie usiąść przed ekranem i zbytnio nie wytężać swojego umysłu, po prostu oglądać, to na pewno jest film dla Was.

Moja ocena: 5/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.