Akcja, Western, WojennyRecenzje filmówThriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Momentum (2015) Reż. Stephen S. Campanelli

Momentum (2015) Reż. Stephen S. Campanelli

momentum

Alex(Olga Kurylenko) to szef grupy przestępczej. Ma romans z jednym z członków szajki. Alex jest świadkiem brutalnego zabójstwa kolegi. Na szczęście nikt nie sprawdził obecności osób trzecich w pokoju hotelowym, w którym doszło do morderstwa, a dziewczyna była ukryta pod łóżkiem. Musiała się jednak stamtąd wydostać. Rozpoczyna się pościg i walka o przetrwanie.

 

Film ogląda się dobrze. Akcja rusza od samego początku z zawrotnym tempem, a półtorej godziny mija nam bardzo szybko i przyjemnie.  Główna rola kobieca na pewno niejednego zainteresuje i wciągnie, bo zawsze bohaterem jest mężczyzna, a tutaj następuje zamiana ról.

Jak to  w filmie akcji, jest wiele bójek, strzelanin i pościgów. Myślę, że w kanonie filmów które wyszły w tym roku ten powinien zająć jedno z lepszych miejsc.

Jako widzowie twierdzimy, że to dobry wstęp do drugiej części. Porównując przykładowo najnowszy Vice, z Momentum (a pewnie i w jednym przypadku i w drugim kolejne części będą) to zdecydowanie bylibyśmy za Momentum.

Komu polecam: można oglądać rodzinnie, ale trzeba pamiętać że to film akcji i jest wiele brutalnych momentów.  Panowie na pewno  będą zadowoleni oglądając piękną i seksowną bohaterkę, a ich partnerki oglądną w końcu coś innego niż zazwyczaj, czyli w roli głównej twardzieli – bohaterów.

Moja ocena: 9/10

Zobacz także

1 Comment

  1. Powiem szczerze, że nawet mi się podobał mimo, że nie liczyłem na wiele

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.