Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

„Moon Journal” – Wyd. Znak

„Moon Journal” – Wyd. Znak

moon journal

Księżyc jest jak lustro. Skoro odbija światło Słońca, Ty też możesz się w nim przejrzeć. Obserwowanie faz Księżyca pomoże Ci zastanowić się nad swoim życiem, marzeniami, celami i relacjami.

Refleksja nad sobą prowadzi do samopoznania. Ten dziennik pomoże Ci je osiągnąć.

W naszym świecie zabieganym łatwo jest zapomnieć, że stanowimy część natury. Zrozumienie faz Księżyca może pomóc na nowo poczuć się częścią natury. Ten regularny rytm wyznacza czas na głęboką autorefleksję i wielką radość. Gdy dopasujemy się do cykli Księżyca, tempo naszego życia stanie się wolniejsze, spokojniejsze, a nam łatwiej będzie zregenerować siły.

Wysoki poziom stresu ustąpi miejsca poczuciu równowagi. W tej książce znajdziesz szczegółową charakterystykę Księżyca, Słońca i znaków zodiaku. Na początku każdego rozdziału znajdziesz niewypełniony kalendarz na trzydzieści dni.

Dodaj daty i zakoloruj kółka zgodnie z fazami Księżyca dla każdego znaku. To pomoże Ci śledzić fazy i osiągnąć harmonię. Znajdziesz tu także dużo miejsca na prowadzenie zapisków i notowanie swoich przemyśleń.

Z tego poradnika dowiesz się także o kryształach, które posiadają silne właściwości, które pomagają umacniać Twoje nadzieje i pragnienia. Dowiesz się też o olejkach eterycznych, herbatach i ziołach, a wszystko po to, aby posiąść i zrównoważyć fazy Księżyca.

Autorka tej książki Sandra Sitron jest astrolożką i hipnoterapeutką mieszkającą w Brooklynie. Astrologią zajmuje się już od ponad dwudziestu lat.

Poradnik przepięknie wydany. W twardej oprawie, szyty, posiadający specjalną zakładkę w formie wstążeczki, ale co najważniejsze-wszystko w fioletowo-różowym kolorze, który jest ciepły i przyjazny dla oka. Zapewniam Cię Drogi czytelniku, że każda kobieta chciałaby mieć taki swój osobisty przewodnik, w którym znajdzie zdrowie, miłość i szczęście. Dlatego nie trać czasu i już dziś zdobądź ten słodki notatnik, w którym znajdziesz bezcenne porady.

Życzę wielu wrażeń i refleksji.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.