Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Na jedną noc – Kristen Callihan – Wyd. Muza

Na jedną noc – Kristen Callihan

Na jedną noc

Na jedną noc to romans, gdzie rolę niedostępnej i niezwykle skrytej osoby pełni kobieta. Akcja natomiast kręci się wokół najbardziej popularnego sportu wśród Amerykanów, potocznie nazywanym religią – futbolu.

Anna to studentka, która jeszcze nie jest świadoma, co chciałaby robić w przyszłości. Z wielką zapalczywością uczęszcza na zajęcia, jednak co do dalszej drogi nie jest przekonana. Oprócz pary bliźniaków dziewczyna nie ma nikogo więcej, owszem ma jeszcze matkę, ale ona zajęta jest swoim nowym, obleśnym partnerem, który na dodatek każe jej sprzedać rodzinny dom.

Zaczynając ostatni rok na studiach Anna spóźnia się na pierwsze zajęcia. Czując wstyd przed wykładowcą chyłkiem przemyka pośród rzędów krzeseł. Jednakże oprócz niej jest jeszcze jeden spóźnialski. Drzwi po wejściu dziewczyny ponownie się otwierają, a twarz która się w nich pojawia to bożyszcze nie tylko studentów, ale i profesorów. Masywny futbolista, potocznie nazywany przez innych Waleczny Drew, wchodzi do sali i zajmuje miejsce rząd za Anną. Oczywiście dziewczyna nie zwraca na niego uwagi, ponieważ wychodzi z założenia, że to kolejna sportowa gwiazdka o podwyższonym ego.

Jednak wiedziona jakimś dziwnym impulsem odwraca się do tyłu i jej oczy spotykają się ze wzrokiem Drew. To dziwne uczucie, które niedługo po tym zawitało w sercu dziewczyny nie daje jej spokoju. Pomimo elektryzującego wzroku futbolisty i nienasyconego pożądania, które zawitało w ciele studentki, ta jak gdyby nigdy nic odwraca wzrok i udaje, że nic takiego nie miało miejsca. Takim zachowaniem jeszcze bardziej rozsierdza natręta i niedługo po skończonych zajęciach, na swojej drodze Anna napotyka szeroką, odzianą w opinającą koszulkę, męską klatkę piersiową. Jednak to jego słowa rażą dziewczynę niczym piorun, bo pierwsze co Drew mówi to „Duża Ruda”.

Na jedną noc to romans, gdzie role nagle się odwracają. Męski bohater stara się zdobyć sympatię Anny, ale ona z kolei udaje niedostępną i ucieka od niego. Fabuła krąży nie tylko wokół romansu, nadrzędną rolę także odgrywa tutaj amerykański futbol. Nie bez przyczyny Anna nazywa go „religią” Amerykanów. Autorka stara się bardzo dokładnie opisać działanie studenckiej drużyny młodych futbolistów. Książka ta jest inna, szczególna pośród innych romansów. Główni bohaterowie borykają się ze swoimi demonami, które idą za nimi niemal całe życie. I dlatego Na jedną noc jest tak wyjątkowa. Anna to twarda i nieprzystępna dziewczyna, natomiast Drew to sportowiec, który w ostatecznym rozrachunku okazuje się romantykiem.

https://dobrerecenzje.pl/na-jedna-noc-kristen-callihan-wyd-muza/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.