Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Na święta przytul psa – Lizzie Shane – Wyd. Rebis

Na święta przytul psa – Lizzie Shane

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Obdarowujemy się prezentami, jest miło i przyjemnie. W tym czasie zwierzęta, a szczególnie psy są traktowane jak zabawki, które zapakowane czekają pod choinką. Z czasem okazuje się że pupil ten za dużo potrzebuje uwagi i miłości, wskutek czego ostatecznym jego domem staje się schronisko. Przecież to członek rodziny, najwierniejszy przyjaciel człowieka. https://dobrerecenzje.pl/?p=6932

Pragnę Was zatem zainteresować niezwykłą książką – Na święta przytul psa, która osobiście na mnie zrobiła niesamowite wrażenie. Jest bowiem w klimacie bożonarodzeniowym. To historia mężczyzny i kobiety, których połączyły zwierzęta, a właściwie poszukiwania dla nich domów.

Ally Gilmore przyjeżdża z Nowego Jorku do Pine Hollow, do swoich dziadków i nagle dowiaduje się, że schronisko, które dziadkowie prowadzą zagrożone jest likwidacją. Miejsce to od wieków dotowane było z budżetu uznaniowego burmistrza, aż tu nagle z końcem roku wstrzymano dotację i dziadkowie muszą znaleźć dla swoich psów nowe domy. Ally nawet nie była świadoma, jak wysokie są koszty jego utrzymania. Dziadkowie otworzyli to schronisko, gdy przeszli na emeryturę. Przez dwadzieścia lat wydawało się, że jego prowadzenie, to ”bułka z masłem” i oto teraz po przyjeździe wnuczki, wszystko zaczęło się rozpadać.

Z drugiej strony mamy historię urzędującego burmistrza miasta, który wychowuje dziesięcioletnią dziewczynkę – Astrid. Rodzice dziewczynki zginęli w wypadku samochodowym i na świcie nie pozostał nikt dla niej oprócz Bena.

Czy losy dwojga młodych ludzi, zostaną połączone schroniskiem dla psów?

Jak burmistrz zareaguje na sprawę ze schroniskiem, czy okoliczności zmuszą Ally do zamknięcia jedynego przytułku dla zwierząt w okolicy?

Na święta przytul psa, to niezwykle ciepła lektura na świąteczny czas, z domieszką przyjemnego romansu. Książka zawiera 38 rozdziałów i 350 stron. Jest w miękkiej oprawie, ale to pierwsza strona najbardziej przyciąga oko czytelnika. Znajduje się tam pies w świątecznej czapce wśród prezentów, co sprawia, że niemal od razu chce się tę książkę wziąć do ręki i czytać.

Kolędy i świąteczne piosenki, śmiech, kakao oraz poczucie wspólnoty – oto esencja tej książki.

Czy Boże Narodzenie to nie najlepszy czas na to, by powalczyć o miłość, przyjaźń i o to czego się pragnie najbardziej na świecie?

Czy to nie jest także czas cudów?

Dlatego starajmy się pomagać, wiele psiaków spędza ten czas samotnie w schronisku, szczególnie w dzisiejszych czasach. Tak niewiele trzeba dla psa, aby poczuł się kochany, aby doświadczył ciepła miłości człowieka.

Gorąco zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję książkową.

Strona wydawnictwa: https://www.rebis.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.