Komedia, RomansRecenzje filmów

Najdłuższa podróż (2015) Reż. George Tillman Jr.

Najdłuższa podróż (2015) Reż. George Tillman Jr.

najdluzsza podroz

To historia dwóch par. Pierwsza para to młodzi ludzie Sophia(Britt Robertson) i Luke(Scott Eastwood),którzy poznają się na zawodach w ujeżdżaniu byków. Scott marzy o tym żeby zostać mistrzem, lecz ma problemy ze zdrowiem. Kilka lat temu miał wypadek po którym spędził dziesięć dni w śpiączce. Gdy się poznają od razu się w sobie zakochują. Jest tylko jeden problem, Sophia pod koniec miesiąca wyjeżdża i nie chce się z nikim na ten czas wiązać.

Druga para to Ira(Alan Alda) i Ruth(Oona Chaplin). Niestety Ruth już nie żyje, a Ira jest starszym, schorowanym człowiekiem. Luke i Sophia poznają Irę w niespodziewanych okolicznościach, a następnie się z nim zaprzyjaźniają.

Trzeba powiedzieć, że historie ukazane w filmie, to historie miłosne które są przepiękne. Film trwa ponad dwie godziny, lecz wcale nie czujemy upływu tego czasu. Są chwile szczęśliwe, które miłośnikom dobrych zakończeń na pewno się spodobają, ale i są chwile smutne, a nawet grozy trzymające widza w napięciu. Jeżeli chodzi o widzów to spokojnie film możecie oglądać w miły romantyczny wieczór. Para zdecydowanie znajdzie momenty ciekawe. Mężczyznom spodobają się zawody w ujeżdżaniu byków, a kobietom wspaniała i wzruszająca historia miłosna.

Przyznam, że sama uwielbiam szczęśliwe zakończenia i szczerze kibicowałam Sophi i Lukowi, gdyż jak to w miłości przeszkód do bycia razem nie brakuje. Chcecie się dowiedzieć jak się skończyło? Zachęcam Was do oglądania.

To dwie historie miłości które są oddane i przetrzymają wszystkie przeszkody.

Każdy romantyk będzie szczęśliwy i zachwycony.

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.