Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Natalia Jagiełło – Dąbrowska – „Nasze kiedyś”

Natalia Jagiełło – Dąbrowska –  „Nasze kiedyś”

nasze kiedyś

 

Główną bohaterką jest młoda kobieta, Julia,  która oprócz bliskiej przyjaciółki Sammy oraz rodziców nie ma nikogo z kim mogłaby dzielić swoje troski czy szczęśliwe dni. Jej życie uczuciowe praktycznie nie istnieje, mimo to wydaje się być szczęśliwa i zadowolona z życia, ale czy na pewno?

Dziewczyny  postanawiają wybrać się na urlop. Miejscem które wybrały do odpoczynku jest Majorka i przecudowny Hotel Oasis. Kiedy dziewczęta tam przybywają, wszystko jest piękne, barwne, a wystrój Hotelu od razu wpada w oko Julii.  Cóż, spokój dziewcząt nie trwa długo, gdyż już na samym początku Julia dostaje piłką w twarz, co bardzo ją denerwuje.

I od tej pory zaczyna się wspaniała i niezapomniana letnia przygoda…

Jednocześnie rodzą się dwie miłości, zdradzę tylko, że będzie to miłość życia Julii. Jej przyjaciółka także wpada po uszy, co raczej nie zdarzało się jej do tej pory. Jest tylko jeden mały, a może właśnie ogromny problem. Dziewczęta po urlopie wracają do domu, żadna nie jest gotowa zostać i zamieszkać z ukochanym na Majorce.

Jak myślicie, czy miłość Julii i Hektora przetrwa?

A może właśnie to Sammy i Rico będą tymi, których miłość wraz z końcem urlopu się nie zakończy?

Książka napisana w pierwszej osobie. To Julia opowiada swoje przeżycia i doznania, a także wrażenia ze świata z własnego punktu widzenia. Na początku wydawałoby się, że to przecież życie jak każdej innej młodej kobiety, lecz w miarę jak przechodzimy do kolejnych rozdziałów, coraz bardziej wczuwamy się w historię dziewczyny. To wcale nie jest zwykła opowieść o zwykłym życiu. Poruszane są tutaj niezwykle ważne kwestie dla każdej kobiety. Toksyczny związek, gwałt. Są to tematy o których się nie mówi, a już na pewno nie pisze zbyt często. Dlaczego? Myślę, że społeczeństwo nie chce słuchać o tragediach kobiet, które zostały tak strasznie skrzywdzone i obdarte ze swej godności. Julia jest osobą bardzo wrażliwą i czułą. Być może właśnie dlatego tak bardzo przeżywa swoją tragedię. Czy odważy się o niej komuś opowiedzieć oprócz Sammy?

Przekonajcie się sami!

Książka ukazuje idealną miłość, fascynację, pożądanie, ale i bezgraniczne oddanie względem siebie dwóch osób. Kobieta, która opowiada o swoim życiu, dzieli się przeżyciami z osobą, która staje się dla niej najważniejsza na świecie. Mężczyzna, bogaty, przebojowy i tajemniczy. Często w życiu nie mówimy o rzeczach, które nas bolą i chcemy o nich jak najszybciej zapomnieć, ale co jeżeli komuś nie powiemy i ogromnie go tym skrzywdzimy? Jeżeli przez to nasz cały świat, który dotąd tak dokładnie i starannie budowaliśmy w jednej chwili się zawali?

Szczerze powiedziawszy, to już od pierwszych momentów nie mogłam oderwać się od książki. Jest wciągająca, zaskakująca i pełna przygód, a także zabawnych momentów. Idealna miłość, o której marzy każda kobieta, zachwyci i nie wiadomo kiedy będziemy już w ostatnich rozdziałach książki.

Książkę polecam kobietom, dlatego, że jest wiele momentów erotycznych, zresztą doskonale opisanych. Każda kobieta powinna również obowiązkowo mieć tę książkę u siebie na półce, bo historia miłości, która tam jest ukazana, zaskoczy i wciągnie niejedną czytelniczkę.

Zakończenie przyniosło jeszcze więcej pytań niż było na początku, nigdy nie pomyślałabym, że właśnie tak mogłaby zakończyć się ta letnia przygoda, lecz przecież to dopiero pierwsza część.

Z niecierpliwością będę czekać na dalszy ciąg opowieści.

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.