Literatura faktu, Biografia, PublicystykaRecenzje książek

Natalia Janoszek – „Za kulisami Bollywood” – Wyd. Helion

Natalia Janoszek – „Za kulisami Bollywood” – Wyd. Helion

za kulisami bollywood

Natalia Janoszek zaprasza Was do podróży po Indiach. W swej książce ukaże Wam historię, której nie znajdziecie w żadnych przewodnikach ani filmach. Historia Natalii Janoszek brzmi jak historia z bajki, bo tak trudno w nią uwierzyć. Ta młodziutka, piękna dziewczyna z małej, polskiej miejscowości w Beskidach, nagle stała się wielką gwiazdą i grała główne role w wielkim Bollywood. Pierwszy raz Natalia stanęła na scenie, gdy miała zaledwie trzy latka, śpiewając piosenkę Pan Iktorek. Już od dziecka marzyła o modelingu, gdy znalazła sobie fotografa, usłyszała słowa ”Fajnie pozujesz, ale jeśli mam być szczery, to kariery nie zrobisz. Jesteś za niska, więc już na wstępie jesteś na przegranej pozycji.” W Polsce przegrała konkurs miss nastolatek, ale nie poddając się podpisała kontrakt na sesję zdjęciową w Barcelonie, a później na Cyprze. Wróciła z Cypru jako Miss Frendship (nagroda, którą przyznają same uczestniczki). Udział w konkursach miss wiele Natalię nauczył- nie tylko jak ładnie chodzić, jak dobrze wyglądać, ale dał jej przede wszystkim pewność siebie i wiarę we własne siły.

Zatem jak Natalia dostała  się do Bollywood?

Gdzie odbywały się jej zdjęcia próbne?

Czy polskie media chciały zainteresować się młodziutką aktorką?

Jak wiadomo, w Indiach jest największa bieda na świecie. Ludzie śpią na ulicach, jest ogromna masa ludzi żebrzących, którzy niekiedy bywają agresywni, aby zdobyć pożywienie. Żyją z dnia na dzień, nie mają poczucia wstydu, nie kierują się tym, czy coś wypada, czy nie. Najbardziej zaciekawiło mnie opowiadanie Natalii, gdy pytała swoje koleżanki z planu zdjęciowego, gdzie wybierają się na Sylwestra? One odpowiedziały, że lepiej zostać w domu, bo właśnie w Sylwestra zdarza się najwięcej gwałtów, ale Natalia jako jedna z odważnych, postanowiła wybrać się na zabawę sylwestrową.

I co tam się stało?

Natalia w swej książce opisuje  również gdzie i jak ma się ubierać kobieta, żeby nie prowokować?

I kto ma większe prawa od kobiet?

Gdzie mieszkają gwiazdy i jakie jest ich życie w Indiach?

Praca w Bollywood wymaga ciągłej aktywności, poznawania coraz to nowych ludzi i wielkiej determinacji. I taką właśnie jest Natalia Janoszek. Silna, niezależna, nie znająca słowa „Nie dam rady”. Poznaj życie bollywoodzkiej gwiazdy, super modelki, a przede wszystkim kobiety silnej, walczącej o swoje marzenia.

Potwierdzeniem moich słów są przepiękne zdjęcia w tej książce. Serdecznie zapraszam do poczytania.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.