Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Nie zadzieraj z nim (Bezwzględna gra #1) – K. Bromberg – Wyd. EditioRed

Nie zadzieraj z nim – K. Bromberg

Nie zadzieraj z nim

Czy będę się powtarzać jeśli po raz kolejny powiem, że K. Bromberg to moja ulubiona autorka? Uwielbiam to, co pisze i jak pisze, tylko czekam aż wyda nowe i kolejne tomy. Może i będę się powtarzała, ale niezmiennie tak jest, kolejne powieści niczym nie odstają od poprzednich, serie które wychodzą są różne, aczkolwiek takie same. A mimo to – tak! w końcu trafiłam na autora, który w powieściach spełnia każde moje wymaganie.

I tak jest też w Nie zadzieraj z nim – pierwszym tomie z serii Bezwzględna gra. Wydawałoby się, że to romans, czyli pewnie na co drugiej kartce będą opisywane sceny łóżkowe i taka monotonia będzie w kółko. O, jak bardzo można się pomylić, jeśli tak się myśli. U Bromberg cała fabuła opiera się na uczuciach, emocjach, na historiach opowiedzianych przez każdego z bohaterów. Oczywiście sceny łóżkowe też są, bo to przecież romans, ale to nie na tym czytelnik się tutaj skupia.

Hunter Maddox to przystojny i nieziemsko utalentowany hokeista. W tym sezonie prowadzi swoją drużynę po sam puchar. Często dzieje się tak, że mecz wygrywa jakby sam był na boisku, sam rozbraja drużynę przeciwną dodając do tego dużo agresji. I właśnie z tą agresją Hunter nie zawsze potrafi sobie poradzić, ostatnio to chłopaki z drużyny musieli go pilnować w barze, aby nie rozpętał bójki z nieznajomym mężczyzną, później była zadra nawet w drużynie, nie wspominając już o boisku i o kipiącym testosteronie na nim. Dodatkowo agent Huntera zamiast stać za nim murem i pomóc chłopakowi uporać się z tym, co go dręczy, po prostu straszy go wyrzuceniem z drużyny. Czy tak robi prawdziwy agent?

Dekker Kincade to prawniczka, która pracuje w firmie ojca, zajmującą się prowadzeniem zawodników sportowych, negocjacją dla nich kontraktów i opieką nad nimi. Ojciec Dekk zbiera wszystkie siostry i każda z nich dostaje zawodnika sportowego do przeciągnięcia na stronę ich firmy. Dekker dostaje w zadaniu Huntera Maddoxa. Wszystko byłoby prostsze, gdyby ci dwoje się nie znali, a znają i była to kiedyś pikantna znajomość.

Tak jak już mówiłam wcześniej K. Bromberg to moja ulubiona autorka, więc każdą jej serię polecam Wam ogromnie, a teraz zaczął się czas na polecenie serii Bezwzględna gra. Już nie mogę doczekać się kolejnych tomów.

https://dobrerecenzje.pl/nie-zadzieraj-z-nim-bezwzgledna-gra-1-k-bromberg-wyd-editiored/

Strona wydawnictwa: https://editio.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.