Przewodniki, Literatura PodróżniczaRecenzje książek

„Niezwykła Polska” – Wyd. SQN

„Niezwykła Polska” – Wyd. SQN

niezwykła polska

Niektórzy ludzie mieszkając w Polsce nie zdają sobie sprawy z niezwykłych krajobrazów, zabytków i różnorakich atrakcji. A przecież prawie na całym terenie państwa rozciągają się piękne widoki. Człowiek wrażliwy, to inaczej człowiek dostrzegający piękno świata wokół siebie.

Wracając do książki, to jest wydana w dwóch językach. Znajdujące się w środku  ilustracje, to nie tylko miasta, ale i też zwierzęta, góry, parki, a nawet pomniki. Dzięki temu szybko poznajemy rzadko zwiedzaną przez nas Polskę, ale również mamy przy tym świetną zabawę. To zdecydowanie bestseller wśród kolorowanek.

Każda ilustracja ma nadany numerek i nazwę, dzięki temu z tyłu możemy podpatrzeć jak w rzeczywistości wygląda i poczytać o niej ciekawostki. Kartka po kartce  powoli odkrywamy tajemnice naszego dziedzictwa. Powinniśmy być dumni z naszego państwa. Każdy człowiek różnego pokroju, nieważne obcokrajowiec, czy obywatel, może tchnąć życie w białe i czekające tylko na jego rękę  rysunki.

Efekt końcowy, z własnego doświadczenia – fantastyczny. Według mnie właśnie takie kolorowanki rozwijają naszą kreatywność, myślenie i wyobraźnię.

Dlatego nieważne, duży, czy mały, pełnoletni, czy nieletni zapraszam wszystkich do poznania świata wedle jego wyobraźni i twórczości.

Niezwykła Polska. Kolorowanka

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.