Akcja, Western, WojennyRecenzje filmówThriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Non Stop (2014) Reż. Jaume Collet-Serra

Non Stop Reż. Jaume Collet-Serra

non stop

Agent federalny Bill Marks (Liam Neeson), po śmierci córki wpada w alkoholizm. Jest agentem, który ochrania samoloty przed porwaniem, terrorystami i ludźmi którzy chcą się zabawić kosztem strachu innych. Akcja rozwija się, kiedy Bill dostaje sms’a od nieznajomego pasażera, a potem kolejny i kolejny z pogróżkami. Groźby dotyczą tego, że co dwadzieścia minut, non stop na pokładzie ma ginąć człowiek (niekoniecznie pasażer). Bill próbuje odnaleźć szantażystę, niestety wcale nie jest to proste, gdyż samolot jest ogromny i w każdej klasie może on się znajdować. A trzeba dodać, że samolot mieści 150 osób. W pewnym momencie bohater znajduje na pokładzie bombę. A żeby było ciekawiej, to szantażysta właśnie jego chce wrobić w porwanie samolotu, tak, że służby z ziemi zaczynają podejrzewać w rezultacie swojego agenta.

Akcja w filmie rozwija się niewiarygodnie szybko. Trzeba przyznać, że widz nie jest w stanie do końca odgadnąć kim jest szantażysta. Praktycznie może nim być każdy, a potencjalne osoby okazują się być niewinne.

Film do oglądania całą rodziną, a także na miłe wieczory, kiedy macie ochotę na dobry film akcji, bo trzeba dodać, że odnaleźć tam można pawie każdy wątek. Będzie strzelanina, bójki, zagadki, piękne kobiety.

Zdecydowanie godny polecenia.

Moja ocena : 9,5/10

 

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.