Przygodowe, Fantasy

O psie, który dał słowo – W. Bruce Cameron – Wyd. Kobiece

O psie, który dał słowo – W. Bruce Cameron

 o psie

Z pewnością każdy z Was ma swojego ulubionego zwierzaka. Bo kto z nas nie kocha zwierząt? Jest takie powiedzenie: ”Kto nie kocha zwierząt, nie kocha także ludzi”. http://o-psie-ktory-dal-slowo-w-bruce-cameron-wyd-kobiece

Autor bestsellerowych książek W. Bruce Cameron – Był sobie pies napisał kolejną część, a jednocześnie kontynuację przygód Baileya – dzielnego i bohaterskiego psa, który przyjmuje różne wcielenia swoich rówieśników. Bailey jest bardzo kochany przez ludzi, ponieważ przeżył wiele żyć pod różnymi imionami. Był już Tobym, Molly i Ellie, Maxem, Koleżką i Baileyem. Odradzał się w tak wielu wcieleniach, gdyż za każdym razem musiał wykonywać inną, ale jakże ważną misję.

Tak jest też i tym razem. Pies ma opiekować się chłopcem, który urodził się z chorobą kręgosłupa. Lekarze postanowili poczekać z operacją, aż chłopiec podrośnie więc obecnie jeździ na wózku inwalidzkim. Potrzebny jest pies, który będzie mu asystował, pociągnie wózek, itp.

Tak więc Cooper trafił do nowej rodziny, a jednocześnie stał się najwierniejszym, przyjacielem niepełnosprawnego chłopca o imieniu Burke. To właśnie Burke nauczył go wykonywania podstawowych komend: ”do nogi”, „siad”, „waruj”, czy „leżeć”.

Oczywiście cała rodzina kochała i bawiła się z Cooperem, ale pies wiedział, że to Burke bardzo go potrzebuje. Cooper wraz ze swą ukochaną suczką Lacey właśnie spełniają ważną misję…

Czy Cooper sprawdzi się jako opiekun niepełnosprawnej osoby?

Książka: O psie, który dał słowo przepięknie jest napisana. Wyciska łzę z oka czytelnika i nieważne czy czyta ją dziecko, czy 99-letni staruszek. Dla jednego i drugiego jest bardzo przejmująca i poruszająca. Opowiada nie tylko o miłości do zwierząt, ale ukazuje również codzienne życie niepełnosprawnej osoby, jak również jej problemy, z którymi boryka się na co dzień.

Powieść: O psie, który dał słowo niektórym czytelnikom ukazuje przesłanie i pomaga pogodzić się z odejściem ukochanego czworonoga oraz, że pomimo rozpaczy po odejściu psa, należy przygarnąć kolejnego szczeniaka. To przepiękna i poruszająca lektura, którą musicie koniecznie przeczytać.

Serdecznie polecam.

Strona wydawnictwa: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.