Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Parker Rain – Anna Wolf – Wyd. Akurat

Parker Rain – Anna Wolf

Parker Rain

Parker Rain to książka, o której trudno zapomnieć, kiedy się ją zacznie czytać, cóż jak to mówią: „apetyt rośnie w miarę jedzenia”… Zostaje w pamięci, otula niczym ciepły kocyk, który gwarantuje nam nie tyle bezpieczeństwo, co wspaniale spędzony czas.

Corina to kobieta, która osiągnęła wszystko, wzięta prawniczka największej kancelarii w Nowym Jorku. Przecież patrząc na jej życie każdy byłby zadowolony, wspaniała praca, wielkie miasto i narzeczony, z którym niedługo zamierza wziąć ślub. Tylko właśnie z tym jedynym, który powinien być jej wierny aż do deski grobowej jest pewien problem. Corina zrozumiała to w momencie, kiedy mężczyzna nie zjawia się na własnym ślubie. Wystawiona do wiatru na ślubnym kobiercu czuje, iż opadała na samo dno, nie wspominając już o wielkim upokorzeniu przed gośćmi.

W chwili, kiedy pierwsza róża z bukietu ślubnego rozpada się na drobny mak, Corina postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Nie płacze, nie szlocha, nawet nie żałuje, złość która w niej buzuje staje się motorem napędowym i pierwsze co kobieta robi to upija się do nieprzytomnego z przyjacielem w podrzędnym barze, aby następnego dnia udać się na długą, wakacyjną przejażdżkę, a właściwie lot. Dziura, którą wybrała to oddalone od wielkich drapaczy chmur miasteczko, mieścina, w której każdy każdego zna. Tam właśnie, aby zapomnieć o tej pomyłce, którą potocznie był nazywany jej były narzeczony, Corina kupuje mały, bliźniaczy domek.

Okolica zdaje się niczym opuszczone miasto, a najbliższy sąsiad to ten zaraz za płotem. Pierwsze wrażenie kobiety na myśl, że będzie miała tylko jednego sąsiada to oczywiście radość, aczkolwiek w chwili zakupu Corina dowiaduje się małej, wcześniej zatajonej informacji. Jej sąsiad to mężczyzna, za którym większość mieszkańców nie przepada, kryminalista, który odsiedział swoje w zakładzie karnym. Jeżeli ten fakt miał odstraszyć kobietę, to oczywiście nie spełnił swojej roli, pierwsze co Corina robi to puka do drzwi sąsiada, jej oczom ukazuje się mężczyzna owinięty w sam ręcznik, który luźno spoczywa na jego biodrach, a reszta ciała pokryta jest czarnymi zawijasami z tuszu.

Parker Rain to książka, o której od początku, gdy spojrzałam na okładkę miałam dobre przeczucia. Niezwykły humor autorki sprawia, że fabuła tylko i wyłącznie nie opiera się na samym romansie. Zawiera ona wszystko, poczynając od przeszłości bohaterów, a kończąc na kryminalnym tle powieści. Ta bardziej brutalna strona książki jeszcze bardziej urozmaica czytanie, wprost nie sposób oderwać się od niej! Główni bohaterzy natomiast od razu zakradli mi się do serca i zdobyli moją sympatię.

Myślę, że Parker Rain jeszcze niejedno niewieście serce zdobędzie.

https://dobrerecenzje.pl/parker-rain-anna-wolf-wyd-akurat/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.