Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Po Godzinach – Ludka Skrzydlewska – Wyd. Editio Red

Po Godzinach – Ludka Skrzydlewska

po godzinach

Po Godzinach, to lekki romans, który czasami graniczy z komedią, dzięki niezwykłemu poczuciu humoru autorki, ale także posiada zabarwienie lekko dramatyczne. https://dobrerecenzje.pl/?p=7004

Indiana Fisher, to ciężko pracująca kobieta, która za najważniejszy cel w swoim życiu obrała spełnienie zawodowe. Kobieta, która ukończyła jeden z najlepszych uniwersytetów na świecie, sumienna i trzymająca swój niekiedy bardzo wybuchowy charakter w ryzach trafia do firmy. Firma North&North Development ma bardzo dobrą renomę pośród bostońskiej konkurencji. Za czasów pierwszego właściciela i szefa, ludzie czuli się niezwykle wspierani w pracy i mieli poczucie, iż te piękne przebudowy dzielnic są ich autorskimi projektami. Aczkolwiek dni potu i pracy przemijają z chwilą odejścia na emeryturę właściciela. Na jego stołku aktualnie zasiada młodszy syn rodziny Northów. Charakter Ryana można opisać w kilku słowach – mężczyzna jest playboyem, leniem i lekkoduchem. Swoje obowiązki szefa nakłada na sekretarkę – Indianę. Tak naprawdę cała maszyneria firmy opiera się na barkach młodej kobiety. W końcu nawet dochodzi do tego, iż ona ma zamawiać taksówki swojemu szefowi, ponieważ będąc na kacu ciężko się funkcjonuje. Całe to przedstawienie, na którym nie ma publiczności trwa do momentu problemu, który staje się zapalnikiem do pasma nieszczęść. Po tym incydencie do Bostonu przylatuje straszy syn Northów. Vincent, to kompletne przeciwieństwo swojego brata. Poważny o chmurnym spojrzeniu, wręcz ciskającym gromami. To jego osoby Indy najbardziej się obawia ze względu na wcześniejsze spotkania w przeszłości. Pomiędzy Ryanem, Vincentem a Indy atmosfera ciągle się zagęszcza, a dziwne, wręcz nienormalne zachowania starszego z braci stają się niepokojące dla samej Indy. Problemy wciąż narastają, firma znajduje się w nieciekawej sytuacji, a jej szef, najważniejsze ogniwo nagle się ulatnia, swojej sekretarce natomiast każe współpracować z jej największym koszmarem – Vincentem.

Po Godzinach to niezwykle rozluźniająca lektura. Ileż razy wciągu czytania parskałam śmiechem, to nie zliczę. Książka ta była bardzo dobą odskocznią dla mnie od codzienności i problemów związanych z nią. Naprawdę podoba mi się tutaj kreacja głównych bohaterów, nie są oni bezbarwni i płytcy, poprowadzenie wątku głównego, a i przy okazji stworzenie drugiego niezmiernie istotnego dla zakończenia.

Oczywiste jest, że relacja Indy z braćmi z czasem staje się coraz bardziej interesująca, bo to w końcu jest romans i główna bohaterka w końcu powinna wybrać swojego kochanka, a może wybierze obu? Tego oczywiście nie da się zdradzić, ale może to być smaczek, dla zachęcenia i sięgnięcia po tę lekturę, szczególnie w tym okresie w jakim znajdujemy się obecnie.

Strona wydawnictwa: https://editio.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.