Poradniki, Zdrowie

Pośladki w górę! Kompleksowy trening i praktyczna wiedza – Kasia Bigos – Wyd. Septem

Pośladki w górę! Kompleksowy trening i praktyczna wiedza – Kasia Bigos

Pośladki w górę

Kasia Bigos to mistrzyni Polski i Europy w Pole Sport w kategorii duety, jednak oprócz tego jest także szkoleniowcem w Polskim Centrum Fitness. Poradnik Pośladki w górę! to książka, którą Kasia stworzyła dla czytelników, aby podzielić się z nimi wiedzą na temat mięśni, diet czy różnego rodzaju ćwiczeń. Autorka przedstawia tutaj kompleksowy trening, dzięki któremu nasza kondycja ulegnie znacznej poprawie.

Pośladki w górę! powstała z myślą o kobietach, które urodziły się, jak to Kasia określa z „płaskim tyłkiem”. Praca, która została zaprezentowana na kartach poradnika utwierdza czytelnika w przekonaniu, iż tak naprawdę dzięki ciężkiej pracy oraz przede wszystkim systematyczności każdej kobiecie uda się osiągnąć zamierzony cel – w tym przypadku pośladki niczym Jennifer Lopez. Cała wiedza bazuje na doświadczeniu autorki, ponieważ jak sama zdradza, ona także urodziła się z „niekształtnym tyłkiem”.

Lata ciężkiej pracy, samozaparcie oraz żelazne trzymanie się diety doprowadziły sylwetkę Kasi Bigos do kobiecego ideału. Dlatego również w tej książce znajdziesz całą bibliotekę ćwiczeń na pośladki. Dowiesz się jak je ujędrnić, wzmocnić i unieść. Autorka opisuje w dość łatwo przyswajalny sposób jak działają mięśnie pośladków i dlaczego są takie ważne. Co się dzieje, gdy nie pracują tak, jak powinny oraz jaki to ma wpływ na kondycję pleców czy kolan. Przecież piękna, jędrna pupa jest marzeniem wielu kobiet.

Niestety siedzący tryb życia oraz brak sportu oznaczają, że pośladki i całe ciało trudno jest utrzymać w dobrej kondycji. Bierność mięśni pośladkowych to częsty problem w szczególności u żeńskiej części społeczeństwa. Te czynniki niestety przekładają się na wygląd sylwetki oraz słabsze rezultaty treningowe, ale także na brak poprawnej techniki wykonania danego ćwiczenia czy wręcz komplikacje zdrowotne. Twoja postawa ciała i codzienne nawyki mają jednak największe znaczenie.

Kiedy dużo przebywasz w świecie online i spędzasz godziny za biurkiem, aktywność fizyczna spada niemal do zera. Dlaczego autorka o tym wspomina? Ponieważ stara się uświadomić czytelnikowi, iż codzienne nawyki, chwile relaksu spędzone przy laptopie mają swoje negatywne przełożenie na wygląd sylwetki. To samo dzieje się z mięśniami pośladkowymi, które w dzisiejszych czasach są często wysyłane na urlop i w ostateczności stają się obiektem dość dużych kompleksów.

Książka zawiera aż 40 ćwiczeń głównych, z którymi warto się zapoznać jeśli chcemy skutecznie pracować nad wyglądem swoich pośladków. Każde z zadań jest podzielone na pięć modułów: ćwiczenia w pozycji stojącej, ćwiczenia w klęku podpartym, ćwiczenia w pozycji leżącej, ćwiczenia z wykorzystaniem ławeczki oraz ćwiczenia złożone. Planując swój trening możesz wybierać ćwiczenia z poszczególnych modułów lub łączyć je w jeden plan treningowy. Warto więc ćwiczyć systematycznie, a ta książka skutecznie zmobilizuje Cię do systematycznej pracy nad swoimi pośladkami. Aktywne mięśnie pośladków będą Ci potrzebne zawsze i praca nad nimi wyjdzie Ci na zdrowie!

https://dobrerecenzje.pl/posladki-w-gore-kompleksowy-trening-i-praktyczna-wiedza-kasia-bigos-wyd-septem/

Strona wydawnictwa: https://septem.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.