Recenzje książekReligijne

„Posłaniec Serca Jezusowego” -Lipiec 2016 roku – Wyd. WAM

„Posłaniec Serca Jezusowego” -Lipiec 2016 roku – Wyd. WAM

posłaniec serca Jezusowego

Posłaniec Serca Jezusowego, to czasopismo katolickie, które wydaje wydawnictwo WAM. Posłaniec jest miesięcznikiem. Proponuję Państwu lipcowy numer czasopisma, w którym jest wiele dobrych artykułów, a m.in. szansa na odpoczynek, który bardzo mnie zainspirował i postanowiłam napisać kilka zdań i osobistych przemyśleń.  

Żyjemy w ciągłym biegu, praca – dom, dom – praca. Zaś zdobycze techniki zamiast nam ułatwiać życie czynią z nas zakładników. Telefon, laptop, tablet – oto nasi nowi przyjaciele, które gdy słabną  – wystarczy podładować im baterię. A co z nami? Przecież Bóg tak się namęczył, by stworzyć taki piękny świat, który my pospiesznie mijamy w drodze do pracy. Wakacje, cisza, spokój są tym momentem by się zatrzymać, zaczerpnąć świeżego powietrza i zobaczyć piękno przyrody. Przecież wielu z Was będzie odpoczywać, podziwiać wspaniałą przyrodę górskich szlaków i szum morza.

Nie zapomnijcie o miesięczniku Posłaniec Serca Jezusowego. Niech on towarzyszy Wam jako lektura duchowa.  To dobra okazja, by poznali go inni  turyści, wczasowicze i pielgrzymi.

Miesięcznik zawiera dużo dobrych i ciekawych artykułów dla młodzieży, którzy już w tym miesiącu spotkają się z papieżem Franciszkiem w Krakowie na Światowych Dniach Młodzieży. Wakacje to sposobność, aby szczególnie uwielbić Boga naszą codzienną modlitwą, wdzięcznym sercem i nie zapominać o niedzielnej Eucharystii.

Bóg zaprasza nas słowami wieszcza: „Gościu siądź pod mym liściem, a odpocznij sobie! Nie dojdzie Cię tu słońce, przyrzekam ja Tobie!”

Skorzystajmy z tego zaproszenia i czytajmy nie odkładając na później.

Ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.