Recenzje Inne

Przejazd na trasie „Warszawa – Rzeszów” – Lux Express

Przejazd na trasie „Warszawa – Rzeszów” – Lux Express

Zainteresowani tytułem czytelnicy zapewne znają sporo dotychczasowych przewoźników kursujących pomiędzy większymi miastami. Ostatnio można zauważyć nowość jaką jest firma „Lux Express”. Poniżej znajduje się opinia przejazdu na trasie „Warszawa – Rzeszów”. Zapraszamy do lektury.

Nowy przewoźnik w dużej mierze oznacza korzyści dla klienta – promocje, czyli niskie ceny biletów. Tak jest również w tym przypadku. Za kurs na podanej trasie w ciągu tygodnia zapłacimy za bilet jedyne 5 zł, a w ciągu weekendu cena wynosi 10 zł (wystarczy przy kupnie wpisać kod promocyjny: „lipiec”).

Czy niska cena oznacza niski standard? Nie w tym wypadku. Pomimo niskiej ceny autokary nie są wypełnione w całości pasażerami (na razie!). A do dyspozycji każdego z nich jest oprócz klimatyzacji, gniazdka elektrycznego i darmowego internetu – urządzenie typu tablet z dotykowym ekranem, gdzie znajdziemy filmy: muzykę, gry oraz przeglądarkę internetową.

„Lux Express” na swojej stronie zapewnia również o opcji zakupu koca, poduszki, słuchawek (niezbędnych do korzystania w pełni z możliwości wspomnianego urządzenia) czy butelki wody u kierowcy.

Rzeczą najważniejszą dla mnie, podczas przejazdów na dalekich trasach, takich jak Warszawa – Rzeszów, jest: wygoda siedzenia, duża dostępność miejsca na nogi dla pasażera oraz możliwość rezerwacji konkretnego miejsca, co u konkurencji nie jest możliwe.

Podsumowując: 5zł za bilet + prawie pusty autokar + miła obsługa. (http://www.luxexpress.eu/pl   KOD PROMOCYJNY: lipiec)

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.