Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Rachel Hauck – „Salon sukien ślubnych” – Wyd. Święty Wojciech

Rachel Hauck – „Salon sukien ślubnych” – Wyd. Święty Wojciech

salon sukien ślubnych

Mała Haley Morgan mając dopiero dziesięć lat, poznała już historie panien młodych, które przewinęły się przez sklep z sukniami ślubnymi.

Panna Cora prowadziła ten sklep w latach trzydziestych w Hearts Bend. Babcia Haley ze strony taty i jej przyjaciółka, kupiły też swoje suknie ślubne w tym salonie. Mała Haley, gdy zobaczyła czarno-białą fotografię panny Cory, wiedziała już, że na zawsze będą związane niewidzialnym węzłem. Po śmierci panny Cory, Haley przejęła jej salon sukien ślubnych, bo właśnie w wieku dziesięciu lat zdecydowała, że ponownie go otworzy i przywróci mu dawny blask.

Czy to postanowienie małej dziewczynki się spełni?

Jaką kryje historię ten salon?

Historia tego sklepu sięga roku 1890, w którym został zbudowany przez Jane Scott, prawdziwą piękność, która w młodości wyjechała do miasta, próbując rozpocząć karierę aktorską na Broadway’u. Po latach jednak wróciła i otworzyła salon mody ślubnej. Przekazała go w spadku wnuczce brata-Corze, która dalej prowadziła sklep przez ponad pięćdziesiąt lat. Salon ślubny uratował ją i mamę. Dał im dom i pracę, ale mając przed sobą perspektywę nowego życia, Cora zastanawiała się, czy to jest wszystko, co  Bóg dla niej szykował. Kochała ten salon ślubny, zatrudniała tam około dwadzieścia kobiet, które pracowały nad zamówieniami z ogłoszenia. Jednak Cora zakochała się bez pamięci w Rufusie.

Czy ten mężczyzna był wart jej wielkiej miłości?

Kim więc okazał się Rufus?

I czy był szczery wobec Cory?

Przekonaj się o tym Drogi czytelniku.

Przepiękna historia dwóch bohaterek.

Niezwykłe perypetie o pracy, spełnianiu marzeń i wielkich miłościach. O tęsknotach, nadziejach i zdradzie.

Ale jakże zaskakujące zakończenie!

Książka podobała mi się tak bardzo, że z chęcią przeczytam ją drugi i trzeci raz. Trzymająca w napięciu do ostatniego rozdziału, sprawia, że nie można oderwać od niej oczu. A wszystko to rozgrywa się w cieniu sukni ślubnych, z których każda ma inną i niesamowitą historię. Czytając tę książkę będziesz poruszona do głębi. Dwie pary nieszczęśliwych kochanków z przeszłości i teraźniejszości sprawią, że znajdziesz się w ich świecie. Książka wydana w miękkiej oprawie, ma 33 rozdziały i ponad 400 stron. Nic to wobec tak fascynującej opowieści!

Nie zwlekaj. Czytaj już dziś!

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.