Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Rage. Romans mafijny –Alicja Skirgajłło – Editio Red

Rage. Romans mafijny –Alicja Skirgajłło

Rage

Siergiej to statyczny starszy biznesmen, który prowadzi interesy zarówno u siebie w Rosji, jak i z Declanem w USA. Pewnego razu po podróży, kiedy prowadzi interesy w swoim biurze, odwiedza go jego dobry kolega pytając czy Siergiej pójdzie z nim do nowo otwartego ekskluzywnego burdelu. Nasz mafioso ma opory, jednak w końcu się zgadza.

W tym jakże barwnym miejscu mężczyzna zobaczy kobietę, do której zapłonie ogniem namiętności. Podczas prezentacji pań do towarzystwa, na samym końcu stoi jedna, inna, niepasująca do pozostałych. Od razu wpada Siergiejowi w oko, wybiera ją, zabiera na kolację i małą pogawędkę. Ewidentnie coś mu nie pasuje w zachowaniu Natalie, ta dziewczyna coś ukrywa, a on postanawia to odkryć. Wypożycza dziewczynę do domu, na kilka dni i wtedy cała prawda wychodzi na jaw…

W tym samym czasie Jacob w Stanach poszukuje swojej uprowadzonej córki i próbuje przy tym ustalić, co stało się z jego siostrą. Otóż podczas jego nieobecności oddał je pod opiekę swojej żony, a ta nie dość, że go zdradziła to jeszcze wspólnie z kochankiem uprowadziła zarówno dziecko, jak i siostrę Jacoba. Poszukiwania ruszają, kiedy mężczyzna trafia na kochanka swojej byłej żony.

Rage to dobra powieść, która trzyma w napięciu. Ognisty romans z nutką delikatności, na pewno zdobędzie serce niejednej kobiety, która szuka zapomnienia i oderwania od codzienności. Polecam Drogie Panie, nie ma na co czekać, wystarczy spojrzeć na okładkę.

https://dobrerecenzje.pl/rage-romans-mafijny-alicja-skirgajllo-editio-red/

Strona wydawnictwa: https://editio.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.