Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

Rebecca Beltran, Adria Fruitos – „Jak zapomnieć eksa. Zeszyt naprawdę skutecznych ćwiczeń” – Wyd. Znak

Rebecca Beltran, Adria Fruitos – „Jak zapomnieć eksa.  Zeszyt naprawdę skutecznych ćwiczeń” – Wyd. Znak

jak zapomnieć eksa

Na pewno każda z Was, drogie dziewczęta przynajmniej raz widziała „Zniszcz ten dziennik”. Dziś proponujemy Wam coś podobnego, ale zarazem tak bardzo odmiennego. Jak wiadomo nastolatki są nadzwyczaj kochliwe, a kiedy spotyka je zawód to bardzo to przeżywają. Lecz potem przychodzi następna miłość i następna…

Myślę, że doskonałym sposobem na wszelkiego rodzaju oddziaływania bólu i straty może być właśnie ten zeszyt. Zamiast okaleczać swoje ciało z powodu niespełnionej miłości, lub bazgrania gdzieś po zeszytach szkolnych – tutaj macie zeszyt przeznaczony tylko i wyłącznie do tego: do bazgrania, niszczenia, oraz silnych postanowień związanych z zapomnieniem Waszego eksa.

Jesteście ciekawe co jest w środku?

Faza pierwsza: BEZ KONSEKWENCJI UŚMIERCIĆ EKSA

Faza druga: ODREAGOWAĆ BÓL ZŁAMANEGO SERCA

Faza trzecia: SPRAWIĆ, BY NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA PŁAKAŁA ZE ŚMIECHU

Kochane dziewczyny! Nic więcej Wam nie zdradzę – nie chcę zepsuć wspaniałej zabawy.

Zeszyt bardzo ładnie wykonany, zazwyczaj w środku są to odcienie czerwieni, białego i czarnego, które doskonale się ze sobą komponują. Okładka ukazuje złamane serce, a sam środek to wiele zabawnych, ciekawych, czasem wymagających zaangażowania ćwiczeń, które na pewno pomogą Wam zapomnieć o byłym.

Nie czekajcie więc dłużej. Po co męczyć członków rodziny lub przyjaciółkę po stracie chłopaka. Śmiało skorzystajcie z porad tego zeszytu!

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

1 Comment

  1. Już miałam okazję przerobić i jestem zachwycona, książka jest rewelacyjna. Można się i pośmiać i popłakać, ale najważniejsze, że na sam koniec jest zdecydowanie lepiej.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.