Opowiadania, Bajki, KomiksPoradniki, ZdrowieRecenzje książek

„Rok miłości. Kolorowanka antystresowa” – Wyd. Olesiejuk

„Rok miłości. Kolorowanka antystresowa” – Wyd. Olesiejuk

rok milosci kolorowanka

Jak często wyładowujemy złość na swoich bliskich, czasem niczemu winnym? Otóż bardzo często, zdarza się to pewnie każdemu. Złość i nerwy skumulowane z pracy/szkoły/studiów, czasem trudnych wyborów, to wszystko odbija się na najbliższych nam osobach. Zadacie mi w takim razie pytanie jak sobie z tym radzić?

Otóż dziś mam dla Was odpowiednią propozycję na takie rozterki. Kolorowanka antystresowa na całe 365 dni. Cały rok! Oczywiście na pewno na początku nie będzie Wam łatwo siadać codziennie przy tej małej książeczce i kolorować, ale kiedy już wyrobicie w sobie ten nawyk i poświęcicie każdego dnia przynajmniej pół godziny, to zobaczycie, że to naprawdę działa. Kolorowanki są pracochłonne, nie należą do tych gdzie cały rysunek pokolorujemy dwoma lub trzema kolorami. Tutaj musicie się postarać, ale przed tym na stronie poprzedzającej rysunek znajdziecie kilka sentencji. Te mądre sentencje należą do znanych i wybitnych osób, często są to Polacy, ale znajdziecie też osoby takie jak np. Einstein.

Proponuję najpierw przeczytać te sentencje, pomedytować i pomyśleć  chwilę nad nimi, a dopiero potem zabierać się do uspokajającego kolorowania. Przecież nie od dziś wiadomo, że nic tak człowieka nie uspokaja jak dobra książka, a tym bardziej kolorowanka.

Bardzo cieszy mnie pomysł na wydanie kolorowanki dla dorosłych. W pewnym wieku wyrastamy jako dzieci z kolorowanek, i chociaż niekiedy bardzo lubimy kolorować, to już nie wypada tego robić, bo stajemy się dorosłymi ludźmi. I co z tego wychodzi? Wiele porysowanych stron w notesach, na luźnych kartkach, gdzie sami próbujemy coś tam rysować i potem zabierać się za kolorowanie i upiększanie tego. To może czas spróbować takiej kolorowanki? Przeznaczonej specjalnie dla dorosłych?

Książeczka przepięknie wydana i opracowana, okładka budzi zachwyt poprzez tłoczone zdobienia, a i samo kolorowe serduszko przyciąga nasz wzrok.

Spróbujcie a nie pożałujecie!

Moja ocena: 10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.