Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Samantha Young – „Wszystko co w Tobie kocham” – Wyd. Burda Książki

Samantha Young – „Wszystko co w Tobie kocham” – Wyd. Burda Książki

wszystko co w tobie kocham

Czasami w naszym życiu zdarza się pewien niechciany incydent, który doświadczy nas na przyszłość, a my nie chcąc popełniać tego samego błędu nie wchodzimy dwa razy do tej samej rzeki.

Jednak pomimo bólu i uczenia się na błędach nie jesteśmy w stanie rozkazywać naszemu sercu kogo ma kochać. Los jest czasami dla nas okrutny i jako drugą połówkę zsyła nam najbardziej znienawidzoną osobę, która jest bogata, a co za tym idzie również arogancka. Niestety nie możemy osądzać po samym wyglądzie,  co jeżeli nasz znienawidzony wróg okaże się zabawny, miły i odważny. Wprost stworzony dla nas.

Bailey już od calutkich dziesięciu lat jest w stałym związku ze swoim partnerem. Tom jest jak cicha, spokojna przystań, która niesie za sobą ukojenie i poczucie bezpieczeństwa. Dla trzydziestopięcioletniej kobiety takiej, jak Bailey to wspaniały materiał, bardziej na przyjaciela niż na męża.

Pewnego razu do małego miasteczka, w którym każdy zna każdego i wszyscy wzajemnie sobie pomagają,  przybywa mężczyzna uchodzący za największego biznesmena. Przystojny uwodziciel damskich serc szybko aklimatyzuje się i stawia swój piękny, bogaty hotel tuż obok małego pensjonatu Bailey. Od tego czasu kłótniom nie ma końca. Już od samego początku tych dwoje się nie znosi.  Vaughn robi wszystko żeby nie zbliżać się do Bailey, ponieważ sam już wie, że jest to kobieta niezależna i twardo stąpająca po ziemi. Prędzej czy później jego zatwardziałe serce zmięknie i zbliży się do niej, a on unika takiej sytuacji jak może, nadrabiając docinkami. Wszystko nagle się diametralnie zmienia, kiedy Bailey przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie, a sama ma problemy z pensjonatem.

Bardzo dawno nie czytałam dobrego romansu i szczerze, ta  książka to dla mnie wielka odskocznia od innych powieści. Według mojej skromnej opinii jest to piękna historia miłości, która tak jak w prawdziwym życiu ma wzloty i upadki. Nasze serca są kapryśne, a miłość może i przychodzi powoli, ale jak już przyjdzie to z  jakim skutkiem…

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.