Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Samantha Young – „Wszystko przed nami” – Wyd. Burda Książki

Samantha Young – „Wszystko przed nami” – Wyd. Burda Książki

wszystko przed nami

Jeśli macie ochotę poczytać o pięknej i wzruszającej opowieści o miłości-to proszę bardzo! „Wszystko przed nami”-Samanthy Young.

Historia Nory Rose Obrien McAlister. Urodziła się w Donovan w stanie Indiana.

Mieszkała z rodzicami do 18-stego roku życia, dopóki nie uciekła do Las Vegas z Jimem McAlisterem. Jim był uroczym Szkotem, który zakochał się w dziewczynie od pierwszego wejrzenia. Szybko więc poprosił ją o rękę i razem uciekli do Edynburga. Po trzech latach małżeństwa mąż zmarł na tętniaka mózgu. Tak bardzo ją kochał, a ona znalazła się jak w pułapce.

Wcale go nie kochała, miała „gównianą pracę”, która nie dawała jej satysfakcji, a do tego miała poczucie, że zmarnowała Jimiemu trzy lata życia, które mógł dobrze przeżyć u boku kochającej go osoby. Dlatego Nora postanowiła poświęcić się dzieciom. Swoje wolne dni spędzała w szpitalu pośród chorych dzieci przebierając się za Piotrusia Pana.

Czy chodziło o przedwczesną śmierć męża?

Co tak naprawdę się wydarzyło?

W szpitalu Nora poznała Sylvie, którą bardzo pokochała. Ta mała dziewczynka była półsierotą, którą opiekował się wujek Aidan, gdyż ojciec nie chciał się nią zajmować. Aidan był starszy od Nory o 12 lat. Miał bogatą historię podbojów, był bardziej doświadczony od dziewczyny.

Nora miała wątpliwości czy zadowoli kogoś takiego jak Aidan?

Co jeśli dziewczyna nie wie o seksie wystarczająco dużo?

Przecież tak bardzo zadurzyła się w tym mężczyźnie. Wszak lubił przecież kobiety dojrzałe, inteligentne, eleganckie i seksowne. I już miało być tak słodko i miło, aż tu nagle pojawiła się poprzednia kobieta Aidana, co bardzo zniesmaczyło Norę.

Jak zachowa się dziewczyna?

Czy zakończy znajomość z Aidanem, przecież tak bardzo polubiła Sylvie i będzie bardzo za nią tęsknić.

Czy dziewczyna zdecyduje się na radykalną zmianę w swoim życiu?

Bo tak naprawdę kim był Aidan Lennox, jeśli nie jej fantazją, stworzoną przez tęsknotę i sprzyjające okoliczności. Jednak gdy o nim myślała czuła ból. Ale wciąż nie mogła pozbyć się lęku.

Dlaczego się bała, że jeśli będzie z tym mężczyzną  to skończy jak ktoś złamany i zagubiony?

Fascynująca książka, o trudnych życiowych wyborach, borykaniem się ze swoimi myślami i niezdecydowaniem, lecz czy w końcu zatriumfuje miłość?

Piękna opowieść o ośmioletniej, dwunastoletniej i obecnej kobiecie, która bez tych wszystkich wcieleń i tak jest jaka jest. Książka wydana w miękkiej oprawie i wcale nie jest cienka, bo zawiera 33 rozdziały i epilog oraz 445 strony lecz nic to, bo czyta się ją z wielkim zainteresowaniem, a emocje które jej towarzyszą-bezcenne.

Na koniec, aby jeszcze bardziej Was zachęcić zacytuję fragment zaczerpnięty z książki ”Kiedy kogoś kochasz, chcesz go chronić przed okrucieństwem świata. Ale nie zawsze jest to możliwe. Trzeba się z tym pogodzić”.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.