Akcja, Western, WojennyRecenzje filmów

Samotny Gringo (2015) Reż. Isaac Florentine

Samotny Gringo (2015) Reż. Isaac Florentine

samotny gringo

 

Siostrzenica Coltona McReady’ego (Scott Adkins) zostaje porwana przez mafię. Colton jako były żołnierz, który był na misji w Afganistanie ratuje ją zabijając przy tym kilu członków owej mafii.  Aby uwolnić siostrzenicę zrywa z szyi jednego z mężczyzn łańcuszek z kluczem. Nie zwraca uwagi, że oprócz klucza jest tam też pendrive, który przyniesie same kłopoty… Szef mafii Garcia (Tony Perez) koniecznie chce odzyskać pendrive.

Czy Colton zginie w obronie rodziny?

Film akcji z trochę przesadzonymi efektami. Oczywiście główny bohater imponuje swoją posturą i mięśniami, lecz raczej mało prawdopodobne, żeby jeden człowiek mógł powalić liczną grupę. Co prawda ogląda się miło i przyjemnie, bo ani specjalnie nie trzeba wytężać swojej uwagi, ani zastanawiać się jakie będzie zakończenie.

Półtorej godziny to chyba odpowiedni czas. Gdyby wszystko trwało dłużej, to zaczęlibyśmy się nudzić. Wszystko dzieje się na granicy Mexyku, więc możemy podziwiać tamtejsze widoki.

Film chyba w sam raz na wieczór, kiedy mamy ochotę usiąść przed ekranem z chipsami i o niczym już nie myśleć tylko dać się wciągnąć w akcję filmu.

Komu polecam:  mężczyźni powinni być zadowoleni z szybkiego tempa w jakim rozwija się akcja, zaś kobiety będą zadowolone z imponującej postury Adkinsa. Dużo krwawych i drastycznych elementów, więc polecam osobom dorosłym. Z resztą sam film określony jest jako 16+.

Moja ocena: 7/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.