Komedia, RomansRecenzje filmów

Sekspedycja (2008) Reż. Sean Anders

Sekspedycja (2008) Reż. Sean Anders

sekspedycja

Osiemnastoletni chłopak Ian (Josh Zyckerman) zdecydowanie ma problem z dziewczynami. Wszystkie go lubią, lecz żadna nie chce zostać jego dziewczyną, ani poznać go bliżej. Okazuje się też, że jest jeszcze jeden duży problem, a mianowicie taki, że Ian ma już osiemnaście lat a nadal jest prawiczkiem, podczas, gdy już jego młodsi koledzy mają to za sobą. W rzeczywistości mu nie wychodzi, więc poznaje zabawną i jak się okazuje całkiem ładną dziewczynę w internecie. Razem umawiają się na randkę, lecz pojawia się kolejny problem. Dziewczyna mieszka na końcu Stanów Zjednoczonych. W tym celu Ian kradnie samochód starszemu bratu, który wcale nie jest z tego zadowolony i wyrusza za chłopakiem w pościg.

Co tu dużo mówić, zdarza się tak też czasem w życiu, że nie zawsze dostrzegamy tę prawdziwą miłość tak blisko i tak oddaną nam jako przyjaciel, bądź przyjaciółka, tak też jest w przypadku Iana.

Zdecydowanie komedia, chyba każdy znajdzie tutaj dla siebie momenty śmiechu. Przy okazji też można zobaczyć piękne ciała zarówno męskie, jak i kobiece. Komedia zrobiona raczej pod adresem nastolatków.

Moja ocena : 8/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.