Poradniki, ZdrowieRecenzje książek

Siggy Flicker – „Dlaczego kobiety kochają drani” – Wyd. Burda

Siggy Flicker – „Dlaczego kobiety kochają drani” – Wyd. Burda

dlaczego kobiety kochają drani

Pomagać ludziom-to wielkie szczęście każdego człowieka, a zwłaszcza dla Siggy Flicker, autorki poradnika ”Dlaczego kobiety kochają drani”. To prawdziwa ekspertka w dziedzinie związków uczuciowych, to ją najbardziej pasjonuje. Jej marzenie się spełniło: pomagać ludziom znaleźć prawdziwą miłość.

Nic nie daje jej takiej satysfakcji jak przyjście na ślub dwojga zakochanych ludzi. Małym dziewczynkom zawsze wpajano, że ”kopciuszek spotyka księcia i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia i żyją długo i szczęśliwie”, ale nie zawsze tak jest.

Autorka w swym poradniku oferuje Ci-Droga czytelniczko, szczerą poradę i otwartą rozmowę. Pomoże Ci szczerze ocenić, co robisz źle albo co mogłabyś robić lepiej. Pomoże Ci zrozumieć, czego tak naprawdę chcesz od życia, jak ma wyglądać Twoja bajka i gdzie jest w niej miejsce dla przyszłego partnera.

Weź tylko swój ulubiony długopis, bo czeka Cię sporo pisania. Zadania, które znajdziesz  w tej książce, mają Ci uświadomić, kogo Ty szukasz w życiu i miłości. Obecność partnera w życiu może pod wieloma względami poprawić jego jakość. Jest kilka rzeczy, których naprawdę potrzebujesz: dach nad głową, praca, dzięki której możesz płacić rachunki i kupować jedzenie.

Na pewno słyszałyście, że mężczyzna sam się pojawi, kiedy przestaniesz szukać. Nic bowiem nie pociąga mężczyzny bardziej niż kobieta, która cieszy się życiem, jest silna i przy której on czuje się szczęściarzem, bo został zaproszony do jej cudownego świata. Mężczyźni bowiem lubią, gdy wszystko jest jasne i proste. Dla nich najważniejsze są trzy rzeczy: pociąg fizyczny, zaufanie i lojalność.

A oto trzy najczęstsze typy ”niewypałów”, w jakich zakochują się kobiety: wieczny kawaler, Piotruś Pan i książę. Jeśli poznasz któregoś z nich UCIEKAJ jak najszybciej.

Książka cudownie wydana. W formie prezentu, jest tak słodka i cukierkowa  jak bajka o księżniczce. Na stronie tytułowej – srebrne, brokatowe szpilki, do tego zapakowana w czarny tiul i obwiązana czerwoną wstążką przypominającą podwiązkę.

Czyż nie cudowne?

Sama książka jest tak bardzo wartościowa, zawiera wiele porad, quizów i testów, np. zrób test i poznaj 50 pytań, które pozwolą ustalić, czy Wasza miłość jest wieczna. Autorka ma nadzieję, że rady zawarte w tej książce pomogą stworzyć Ci związek, który przetrwa wszystkie burze, będzie się rozwijał i wzmacniał oraz przyniesie Ci bezbrzeżną miłość.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.