Akcja, Western, WojennyRecenzje filmówThriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Spectre (2015) Reż. Sam Mendes

Spectre (2015) Reż. Sam Mendes

spectre

James Bond (Daniel Craig) po śmierci M. otrzymał  pewną wiadomość, która skłoniła go do odszukania pewnego mężczyzny i pragnienia zgładzenia go. Okazuje się, że związek z nim ma  organizacja, do której kluczem jest pierścień. Organizacja ta nosi nazwę SPECTRE.

Jak w tej części potoczą się losy Bonda?

Jak na film, który trwa dwie i pół godziny, to ogląda się bardzo dobrze. Wszyscy widzowie powinni być usatysfakcjonowani. Panowie, z powodu masy pościgów i walki, a panie, no cóż Daniel Craig jest naprawdę przystojnym mężczyzną na którego aż miło popatrzeć, nawet pomimo wieku. J

Jak zwykle oczywiście James złamie kilka kobiecych serc, które nie będą w stanie się mu oprzeć. Ale czy to koniec z jego licencją na zabijanie? Czy tutaj kończy się jego kariera? Myślę, że dostaniemy odpowiedź już niedługo, bo albo będzie kolejny Bond, albo to naprawdę koniec.

Akcja jak to w Bondzie, toczy się szybkim i zadowalającym tempem, raczej nie ma tutaj czasu na nudę. Trzeba również pilnie śledzić fabułę, tak żeby niczego nie przegapić. Zdradzę Wam jeszcze, że w tej części dowiemy się niesamowicie dużo na temat  dzieciństwa Jamesa. Będziecie zdziwieni….

W kilku słowach: naprawdę warto obejrzeć, i mówię to nie tylko do fanów.

Prawie zapomniałam dodać jednego minusa, który mi się nie spodobał: za dużo, jak dla mnie, lokowania produktów, ale z drugiej strony  nie ma się co dziwić, każdy chce się zareklamować w filmie o takiej popularności.

Komu polecam: szczególnie fanom, nie będziecie zawiedzeni. Nie ma rozgraniczenia na płcie, bo tak jak już mówiłam, każdy znajcie tutaj coś dla siebie.

Moja ocena: 9/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.